تعداد موارد : 4943 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
مديريت ارزشيابي معاونت آموزش حوزه علميه خراسان از آغاز امتحانات شفاهی خارج فقه و اصول از شنبه 2 تیرماه به مدت 10 روز، خبر داد.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1397/4/2
حجت الاسلام احمدی‌فراز با بیان این‌که مؤسسه نوید نیایش دوره‌ای را با عنوان «مراقبت‌های معنوی ویژه مبلغان» در سال جاری برگزار می‌کند، گفت: این دوره جهت توانمندسازی مبلغان با روش‌های علمی به منظور ارتقای سلامت معنوی و تقویت روحیه بیماران براساس الگوهای علمی و محتوای دینی است.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/3/31
حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی گفت: در بیستمین دوره کتاب سال حوزه، برترین آثار علمی مرتبط با موضوع «انقلاب اسلامی ایران» انتخاب شده و از صاحبان آن تجلیل می شود
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/3/31
در این اثر تلاش شده است، دیپلماسی مبتنی بر اندیشه امام خمینی، در جایگاه اندیشمند سیاسی بزرگ معاصر در عرصه بین الملل تبیین شود.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/3/30
همایش «خادم علم» نکوداشت علمی و معرفتی حجت الاسلام و المسلمین دکتراحمد احمدی ،با حضور شخصیت های علمی و فرهنگی کشور، دوشنبه ۲۸ خرداد در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تهران برگزار می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/3/28
همایش علمی- پژوهشی «آرمان شهر رضوی» از مجموعه برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با همکاری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می شود.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1397/3/28