تعداد موارد : 7328 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
آقا بزرگ تهرانی یکی از قهرمانان مدافع مکتب تشیع بالاخص در ترجمه علمای امامیه همراه با آثار و دستاوردهای شان شمرده می شود
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1400/4/3
سیدحسن خمینی با تأکید بر اینکه منیّت ها انسان را از حق جدا می کند، گفت: امید من در مسیر پیش رو بسیار زیاد است که دولت جدید بتواند مشکلات کشور را حل کند. اما بیش از هر چیزی امید من به خروج از منیّت است؛ همان عاملی که جامعه ما را چند پاره و مشکلات را صد افزون کرده و همه ما را در قهر و تلخ کامی فرو برده است.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1400/4/2
رئیس قوه قضاییه گفت: میثاق با امام، میثاق با عدالت است و باید مجریان مبانی تحقق عدالت را در جامعه تقویت کنند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/4/2
حجت الاسلام عبدخدایی گفت: نخستین پیش همایش اندیشه های سیاسی و اجتماعی مرجع انقلابی آیت الله العظمی فاضل لنکرانی در روز یکشنبه رأس ساعت ۹ و نیم صبح با سخنرانی آیت الله حسینی بوشهری و حجج الاسلام و المسلمین احمد مبلغی و حمید پارسانیا در مرکز فقهی ائمه اطهار علیهم السلام برگزار خواهد شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/4/2
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در آستانه میلاد امام رضا(ع) با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: صلوات خاصه امام رضا(ع) به همراه زیارت امین الله در شب میلاد ثامن الائمه(ع) به صورت همگانی قرائت خواهد شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/3/31
امام خمینی (ره): شما ها چند سال دیگر نیستید در این عالم، چمران هم نیست؛ چمران با عزت و عظمت و با تعهد به اسلام جان خودش را فدا کرد و. .. مثل چمران بمیرید!
منبع: خبرگزاری صدا و سیما،
تاریخ خبر: 1400/3/31
در پی حضور حماسی و شورانگیز ملت بزرگ ایران در انتخابات۲۸خرداد، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی پیروز بزرگ انتخابات را ملت ایران دانستند و با تأکید بر اینکه نه گلایه از دشواری معیشت، نه مخالف خوانی ها با انگیزه دلسرد کردن مردم و نه عواملی مانند تهدید بیماری فراگیر و برخی اختلالها در ساعاتی نتوانست بر عزم ملت فائق بیاید، خطاب به منتخبان مردم در مسئولیت والای ریاست جمهوری یا عضویت شوراها، گفتند: فرصت خدمتگزاری به کشور و ملت را قدر بدانید و انگیزه های خدائی را همواره مدّ نظر داشته باشید.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/3/29
رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی برای ملت ایران، انتخابات روز جمعه را رویدادی سرنوشت ساز و تأثیرگذار در همه مسائل عمده اقتصادی و غیر اقتصادی خواندند و با اشاره به تلاش بی وقفه دشمنان برای کاهش مشارکت مردم، تضعیف ایران و سپس افزایش فشارها و دخالت های سیاسی و اقتصادی و تروریستی در ایران گفتند: گله های مردم بویژه قشرهای محروم درباره رسیدگی نکردن به مشکلات معیشتی آنها بجاست اما این مشکلات را باید با انتخاب فردی قوی، پرکار، قدرتمند و خستگی ناپذیر حل کرد و به فضل الهی روز جمعه مردم برخلاف خواست دشمنان، دوباره به ایران و جمهوری اسلامی آبرو می دهند و همه قشرها با سلیقه های متفاوت سیاسی به میدان می آیند و همچون تشییع حاج قاسم سلیمانی به انتخابات نگاهی فراتر از سلیقه های سیاسی خواهند داشت.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/3/27
در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ به صورت تلویزیونی با مردم سخن خواهند گفت.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/3/25