تعداد موارد : 4195 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
مدیر مسئول مؤسسه احیای فرهنگ نهج البلاغه گفت: علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آموزشی تربیت مربی نهج البلاغه پس از شرکت و قبولی در آزمون ورودی، می‌توانند این دوره‌ها را بگذرانند و در پایان دوره باید در آزمون مربی‌گری شرکت و با نگارش مقاله علمی درباره نهج البلاغه، مدرک مربی گری دریافت کنند.
منبع: منبع : خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1396/5/24
اولین نشست کمیته برگزار کننده جشنواره سالیانه غدیر در حرم مطهر امام علی علیه السلام برگزار شد. این جشنواره قرار است همزمان با عید بزرگ غدیر در حرم مطهر امیرالمؤمنین(ع) و با حضور مسئولان عتبات مقدس، شخصیت های علمایی، مسئولان و مردم عراق برگزار شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/5/24
راخوان جشنواره داستان و خاطره(طلاب) اشراق که به همت اداره کل فرهنگی جامعه المصطفی و با همکاری مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود، تمدید شد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/5/23
کرسی نظریه پردازی «دیدگاهی نو در نسبت میان عقل و دین» به همت گروه کلام مدرسه عالی خواهران مشهد برگزار می شود.
منبع: منبع : مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی
تاریخ خبر: 1396/5/23
ازدهمین دوره از مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش خواهران، روزهای هجدهم الی بیست و چهارم شهریورماه سال جاری در رشته های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن درتهران برگزارمی‌شود
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/5/22
ششمین جشنواره بین‌المللی شعر "دوباره غدیر"، به همت بنیاد بین المللی غدیر و با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و جامعه المصطفی العالمیه برگزار می‌شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/5/21