تعداد موارد : 6305 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
رییس مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامت و وزیر اسبق بهداشت، به بررسی پیام رهبر انقلاب و برخی از اقدامات و پیگیری های ایشان در مقابله با همه گیری ویروس کرونا پرداخته است.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/12/10
اولین شب جمعه ماه رجب، به نام «لیلةالرغائب» نام دارد که پیامبر(ص) سفارش کرده اند از آن نباید غافل شد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/12/8
وقتی بلایی –مانند وبا- در نجف پیدا می شد، حتی در بازارها هم گاهی مجالس روضه خوانی و توسل برقرار می شد. ولی ما مثل آدم های مأیوس و ناامید، گویا نمی خواهیم از این درِ رحمت داخل شویم و برای رفع بلا و گرفتاری ها به حضرت معصومین علیهم السلام متوسل شویم.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1398/12/7
ماه رجب، ماه استغفار است. وجود مبارک پیغمبر(علیه و علی آله آلاف التحیّة و الثناء) فرمودند که خودتان را با استغفار معطّر کنید «تعطّروا بالإستغفار لا تفضحنّکم روائحُ الذنوب».
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/12/7
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به عنوان بزرگ ترین تولید کننده نرم ­افزارهای علوم اسلامی تاکنون تولیدات دیجیتالی متعددی را در موضوعات مختلف از جمله امام باقر علیه السلام، عرضه نموده است.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1398/12/6
رهبر انقلاب با تشکر از درخشش مطلوب ملت ایران در امتحان بزرگ انتخابات و ناکام گذاشتن فرصت طلبی و تبلیغات همه جانبه دشمنان، تأکید کردند: در مقابل توطئه دشمن برای ضربه زدن به ارکان مختلف کشور، همه باید برای دفاع هوشیار و آماده ضربه و حمله متقابل باشیم.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1398/12/4
رئیس سازمان خصوصی سازی: سود سهام عدالت سال ۹۷ از امروز بدون اولویت برای تمام مشمولین تا انتهای هفته واریز می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/12/3