تعداد موارد : 5743 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
یکی از دلایل مهجوریت نهج البلاغه در میان عموم مردم «روحانیت» است/ شرح کامل نهج البلاغه نیاز نیست، نوشتن شروح موضوعی ضروری است/ براساس دستورات نهج البلاغه بر مردم حکومت نکردیم
منبع: خبرگزاری شفقتنا
تاریخ خبر: 1398/3/5
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از دانشجویان بیان کردند؛ در دیدار هزاران نفر از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای «علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و صنفی دانشجویان» حدود دو ساعت به بیان دغدغه ها و دیدگاههای خود درباره مسائل مختلف روز پرداختند و. . .
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/3/2
زمان شروع کار کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات دولتی در روز های شنبه و چهارشنبه مورخ ۴ و ۸ خرداد ماه برابر با نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تأخیر تعیین می گردد.
منبع: خبرگزاری ابنا
تاریخ خبر: 1398/3/2
طرح «قرآن رومیزی» با هدف هرروز با قرآن قابل استفاده برای همه اقشار جامعه در نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی یزد به نمایش درآمد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/3/1
«حدیث حُسن»، کنگره ملی شعر امام حسن(ع)، با هدف عرض ارادت شاعران به ساحت مقدس امام مجتبی(ع) فراخوان داد. علاقه مندان برای شرکت در این دوره کنگره می توانند در دو بخش اصلی و ویژه آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/3/1
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اعلام برگزاری دومین اعتکاف رمضانیه در مسجد مقدس جمکران، گفت: ۵۰۰نفر از خواهران و برادران در دهه سوم ماه مبارک در این مسجد معتکف می شوند و حدود ۱۰۰نفر از خادمان به آنها خدمت رسانی می کنند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/3/1
در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/2/31
به گزارش روابط عمومی و بین الملل، ثبت نام آزمون تافل انگلیسی آغاز شد؛ علاقه مندان از ۲۵اردیبهشت الی ۱۷خرداد فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.
منبع: خبرگزاری جامعه المصطفی
تاریخ خبر: 1398/2/31
محمدمهدی عبداللهی گفت: شب شعری به مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) با عنوان «در محضر کریم اهل بیت(ع)» باحضور اساتید و شاعران برجسته شعر آیینی برگزار می شود
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/2/29
فراخوان ارسال آثار سومین کنگره بین المللی امام علی(ع) پژوهی، بامعرفی جایزه جهانی امام علی علیه السلام، فرهنگ صلح در اندیشه وسیره امام علی علیه السلام: بازخوانی گفتمان با رویکردی جهانی، چالش امروز و طرحی برای فردا
منبع: پایگاه اصلاع رسانی حدیث نت
تاریخ خبر: 1398/2/29
فراخوان بیست ویکمین همایش کتاب سال حوزه آغاز شده و اندیشمندان و فرهیختگان صاحب اثر حوزه های علمیه، با ارسال کتاب و پایان نامه های سطح4 می توانند در همایش شرکت کنند.
منبع: حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1398/2/28