تعداد موارد : 7702 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
چند درصد از جوانان امروزی که دوران دانشجویی خود را می گذرانند، می توانند به این پرسش ساده پاسخ دهند که چرا روز ۱۶ آذر به عنوان روز دانشجو انتخاب شده است؟
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1400/9/16
حجت الاسلام والمسلمین حکیم گفت: اصلاح حاکمان و ایجاد یک نوع تفاهم و همگرایی میان رهبران دینی، فرهنگی و سیاسی جامعه اسلامی می تواند به وحدت امت و بازگشت آن به آموزه های فراگیر اسلام منجر شود.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1400/9/15
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عباسعلی صادقی را تسلیت گفتند.
منبع: پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
تاریخ خبر: 1400/9/14
در مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور به عنوان نماینده ولی فقیه و رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی معرفی شد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/9/14
فراخوان مقاله دومین همایش ملی هوش مصنوعی و محاسبات نرم در علوم انسانی
منبع: ایران کنفرانس
تاریخ خبر: 1400/9/11
مرحوم آیت الله آقای حاج شیخ محمد باقر ملکی میانجی رضوان الله تعالی علیه مجاهدی بزرگ بود که با محاسن اخلاقی و فضایل عالی انسانی و خدمات عامّ المنفعه ای که داشت، محبوب مردم و مورد احترام علما و بزرگان دین و جامعه بود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/9/11
استفاده از طلاب مستعد مدرسه و به کارگیری آن ها در فعالیت های علمی مدرسه از رویکردهای نخستین مدرسه است، به این صورت که پس از شناسایی ایشان از آن ها به عنوان استادیار و سپس به عنوان استاد در خود مدرسه به کار گرفته می شود. به طورکلی۱۸۰نفر از طلاب مدرسه فاطمی در سطح۱و۲در مدارس مختلف قم مشغول تدریس دروس در هر دو سطح هستند.
منبع: خبرگزاری حوزه|
تاریخ خبر: 1400/9/10
آیت الله جوادی آملی گفت: در معرفی دیدگاه ها و اندیشه آیت الله مصباح همت داشته باشید چرا که دیدگاه ها و اندیشه های ایشان آبروی علمی برای جمهوری اسلامی است.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1400/9/10
آقای دکتر جعفر مروارید مدیرکل طرح و برنامه سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی ضمن حضور در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی با حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدحسین بهرامی، رئیس مرکز نور دیدار و گفتگو نمودند.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/9/9
حجت الاسلام والمسلمین ملکی تربیت طلاب تزار انقلاب و پیگیری دغدغه های معیشتی طلاب را بخشی از رویکردهای نوین مجموعه قائم مقام حوزه های علمیه عنوان کرد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1400/9/8