تعداد موارد : 7232 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
مشاور وزیر آموزش و پرورش در سنجش و پایش کیفیت آموزشی از کاهش تا 30 درصدی حجم محتوای کتاب درسی خبر داد و گفت: برای دانش آموزان مبتلا به کرونا در امتحانات حضوری، امکان آزمون جبرانی پیش بینی شده است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/2/20
حجت الاسلام محقق فر گفت: در حال حاضر بالغ بر ۳۰ درصد از فراگیران مرکز تخصصی فقه و حقوق ولی عصر (عج) از طلاب استعداد برتر مرکز نخبگان حوزه هستند و مابقی آنها نیز از طلاب ممتاز می ­باشند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/2/18
تعدادی زیادی از خانواده ها و دانش آموزان پایه های نهم و دوازدهم درخواست داشتند که امتحانات این دو پایه به شکل حضوری برگزار نشود اما ستاد ملی مبارزه با کرونا به برگزاری حضوری این امتحانات رأی داد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/2/18
حجت الاسلام والمسلمین شیرازی گفت: جمهوری اسلامی ایران به مراتب از گذشته قوی تر است و تنها نمایی از این قدرت، تجلی پیدا کرده است؛ امروز مردم غزه قادرند با موشکهایی که دارند رژیم غاصب صهیونیستی را درهم بشکنند و خواهند شکست.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/2/17
رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس با اشاره به تغییر جدی موازنه قوا به نفع دنیای اسلام و جبهه مقاومت، و در مقابل، افول آشکار قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی، عادی سازی روابط با چند دولت ضعیف را مانع حرکت رو به زوال رژیم اشغالگر ندانستند و با تأکید بر اجرای مطالبه منطقیِ همه پرسی از همه ساکنان اصلی فلسطین برای تعیین نظام سیاسی این کشور، خطاب به مجاهدان فلسطینی گفتند: مبارزه مشروع و اخلاقی خود با رژیم غاصب را به قدری ادامه دهید که ناچار به قبول این مطالبه مترقی شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/2/17
مراسم روز جهانی قدس در بسیاری از کشور ها با توجه به محدودیتهای کرونایی به صورت خاص برگزار شد و این حماسه بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشت.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما‎
تاریخ خبر: 1400/2/17
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، از ارائه پیشنهادی برای تعطیلی ادارات در وضعیت بحرانی کرونا خبر داد.
منبع: خبرگزاری مهر
تاریخ خبر: 1400/2/16
رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان زنده تلویزیونی خطاب به ملت بزرگ ایران با تشریح جایگاه مهم معلمان و کارگران در پیشرفت کشور، انتخابات را به معنای واقعی کلمه فرصتی مهم برای ایران عزیز و عاملی بی بدیل برای استحکام پایه های نظام خواندند و با انتقاد از برخی تلاش ها برای دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات تأکید کردند: داوطلبان وعده های فریبنده و بدون پشتوانه ندهند و با ارائه برنامه های واقعی با مردم سخن بگویند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/2/13