تعداد موارد : 5961 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
حجت الاسلام پهلوانی با اعلام بزرگداشت مقام امام سجاد(ع) در ۴۰ کشور جهان، گفت: توزیع سه هزار بسته لوازم التحریر با عنوان «بسته مهر امام سجاد(ع)» با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) همسو با نهمی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در دست انجام است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/31
حجت الاسلام نواب برگزاری سومین همایش ملی فقه هنر ویژه هنرهای نمایشی خبر داد و سینما و تئاتر را یکی از رساترین زبان های انتقال مفاهیم دینی دانست.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/6/31
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و تقدیر از مهمان نوازی موکب داران عراقی و خادمان راهپیمایی اربعین، ضمن تشکر صمیمانه از رفتار کریمانه ملت بزرگ عراق، راهپیمایی اربعین را موضوعی بی نظیر و جهانی و زمینه ساز گسترش معرفت حسینی و تشکیل تمدن نوین اسلامی خواندند و گفتند: راهپیمایی بزرگ اربعین، آیت عظمای الهی و نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/6/28
آیت الله رشاد با بیان اینکه امروز گم کردن هویت طلبگی، حوزه های علمیه را تهدید می کند، گفت: هویت یک طلبه در ارتباط با امام زمان(عج) تعریف می شود، به هر میزان ارتباط یک طلبه با ساحت قدسی حضرت حجت(عج) بیشتر باشد به همان میزان هویت طلبگی او بیشتر است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/28
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری اجلاسیه خبرگان روزهای دوم تا چهارم مهر خبرداد و به تشریح چگونگی برگزاری این اجلاس و بخش های مختلف آن پرداخت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/27
حجت الاسلام احمدی با اشاره به افزایش جمعیت حاضر در موسم اربعین حسینی گفت: در این راستا ۴ هزار مبلغ اعزام می شوند تا به تبلیغ و ترویج معارف دین و نشر فرهنگ حسینی در این ایام بپردازند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/27
حجت الاسلام همتی با اشاره به پذیرش طلاب در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) در رشته فقه تخصصی نظام ساز، گفت: فقه القضا و فقه الاقتصاد از جمله رشته های تخصصی است که در آنها طلبه می پذیریم.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/25
کتابخانه الکترونیکی دروس حوزوی با ارائه 785 جلد از منابع دروس حوزه و به روزترین قابلیت های پژوهشی، دسترسی راحت تر طلاب علوم دینی و پژوهشگران به منابع علمی را فراهم نموده است.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/6/25