تعداد موارد : 5686 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط شرکت توسعه و مدیریت فروغ افکار در تاریخ ۱۰-۱۳اردیبهشت ۱۳۹۸در جزیره کیش و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار میگردد.
منبع: کنفرانس الرت
تاریخ خبر: 1398/2/2
مدیر کمیته روابط عمومی نمایشگاه کتاب تهران: مکان برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی کتاب به مجموعه «چهل سرا» در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) منتقل شد
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/2/2
رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی قرآن: تمسّک به قرآن، مایۀسعادت ما است، مایۀقوّت ما است، مایۀعزّت ما است؛ و از خداوند متعال میخواهیم که این تمسّک را روز به روز در ما بیشتر کند و ما را به آن اهدافی که قرآن برای ما معیّن کرده است برساند.
منبع: حدیث نت
تاریخ خبر: 1398/1/27
شرایط اعزام مبلغ ماه مبارک رمضان اعلام شد در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبودیت و بندگی خدا دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم طبق شرایط ذیل اقدام به اعزام مبلغ به سراسر کشور می نماید. به گزارش خبرنگار بلاغ، در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبودیت و بندگی خدا دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم طبق شرایط ذیل اقدام به اعزام مبلغ به سراسر کشور می نماید.
منبع: بلاغ
تاریخ خبر: 1398/1/27
در اطلاعیه سازمان سنجش؛ سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای از برگزاری آزمون سراسری در تاریخ اعلام شده قبلی و تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد و دکتری خبر داد
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/1/25
زمان ثبت نام دانشجویان، طلاب و استادان حوزه و دانشگاه برای دریافت بن خرید کتاب تا ۲۶ فروردین تمدید شد
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/1/25
حوزه/ شرکت کنندگان سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب علوم دینی جهان اسلام صبح روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه نیز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران دیدار خواهند داشت.
منبع: حوزه نیوز
تاریخ خبر: 1398/1/24
معاون آموزش حوزه های علمیه گفت: مهلت نام نویسی ورود به حوزه تمدید نمی شود و داوطلبان ورود به حوزه در مناطق سیل زده در صورت عدم ثبت نام یا مشکل برای شرکت در آزمون از طریق کمسیون پذیرش می شوند.
منبع: رسا نیوز
تاریخ خبر: 1398/1/20