تعداد موارد : 5526 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
نشست علمی «نگاهی تاریخی به علوم انسانی اسلامی در دوره چهل ساله انقلاب اسلامی» با حضور اساتید، محققان و پژوهشگران داخلی و خارجی جامعة المصطفی(ص) شنبه، سوم بهمن ماه، برگزار خواهد شد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/11/2
حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی از برگزاری مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان بیستمین همایش کتاب سال حوزه با سخنرانی آیت الله العظمی مکارم شیرازی و آیت الله اعرافی مدیر حوزه در روز پنج‌شنبه چهارم بهمن ماه در قم خبرداد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/11/2
شهید صدر با رویکردی واقع‌نگرانه و مبتنی بر اصول اسلامی مورد پذیرش همه مسلمانان، احادیث نقل شده از سوی خلیفه را در بوته نقد گذاشته و معانی قابل برداشت از آن احادیث، نظر خلیفه دربارۀ آن‌ها، صحت آن‌ها و تطابقشان با قرآن کریم را نشان می‌دهد و در پایان از رهگذر بحثی فقهی، مخالفت رفتار خلیفه را با معیارهای اسلامی، به اثبات می‌رساند
منبع: منبع : شبکه اجتهاد
تاریخ خبر: 1397/10/29
هنرمندان علاقمند به روایت هنر دینی از قاب دوربین می توانند آثار خود را برای شرکت در هشتمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین تا اواخر بهمن ماه سال جاری به قم ارسال کنند.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/10/27
دوره تربیت مربی سبک زندگی به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در یک ترم آموزشی برگزار می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/10/27
مدیر جذب و ساماندهی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در امور حج و زیارت گفت: روحانیون واجد شرایط اعزام به حج تمتع ۹۸ با ثبت‌نام در سامانه کارگزاران آمادگی خود را برای اعزام به حج اعلام کنند.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/10/26
سوگواره شعر فاطمی «حریر سوخته» با هدف نگاهی امروزی به ویژگی‌های شخصیتی حضرت زهرا (س) در ابعاد گوناگون و نیز خطبه‌های آن حضرت برگزار می‌شود.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/10/25