تعداد موارد : 6086 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (سه شنبه) در دیدار دو هزار و پانصد نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، با اشاره به اهمیت ثروت ملی و گسترش رفاه عمومی در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور تأکید کردند: کار و راهبرد اساسی «مصون سازی اقتصاد از آسیب تحریم ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع می کنم.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/8/29
سخنگوی ستاد تبصره ۱۴ قانون بودجه گفت: چنانچه خانواری خود را مشمول طرح معیشت می داند اما شنبه شب کمک معیشتی دولت برایش واریز نشد، می تواند با سامانه#۶۳۶۹* تماس بگیرد.
منبع: خبرگزاری خبرآنلاین
تاریخ خبر: 1398/8/29
مدیر جذب و سازماندهی معاونت امورفرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از نام نویسی 600 نفر واجد شرایط برای پذیرش در حوزه جذب خاص روحانیان عتبات عالیات خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/28
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز (یکشنبه) در ابتدای جلسۀدرس خارج فقه دربارۀمسائل پیش آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، مطالبی بیان کردند. متن کامل بیانات رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
منبع: http://farsi. khamenei.ir
تاریخ خبر: 1398/8/26
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: طلبه ها در جلسات با بزرگان در حقیقت خودشان را حصن حصین و در آرامش می دیدند، این رابطه استاد با شاگرد که رابطه پدری و فرزندی است، باید مخصوصا در شرایط امروز پررنگ تر شود و طلبه ها باید قدر بدانند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/8/25
حضرت آیت الله علوی گرگانی بابیان این که آمریکا فرزند شیطان است، بیان داشتند: آمریکا شیطان بزرگ است و در مسیر دشمنی با کشورمان از هیچ کوششی فروگذار نبوده و به صورت شبانه روزی در حال توطئه علیه کشور است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/8/23
حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به هیمنه مکتب اسلام و قرآن بر تمام مکاتب و ادیان بیان کردند: عالمان دین باید جهانی بیاندیشند و رفتار کنند.حتما باید میوه ای داشته باشیم که غرب را محکوم دین کنیم؛ تا فلسفه ندانیم و عقل نداشته باشیم نمی توانیم در دنیا حضور یابیم؛ امیدواریم علمای فلسفه در حد علامه و یا بالاتر بروند زیرا این علوم را احیا می کنند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/8/23
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: در ماه های گذشته شبح جنگ علیه ایران وجود داشت اما امروز این موضوع به احتمال ۹۹. ۹۹ درصد از بین رفته است. ایران در برابر تحریم ها و محاصره ایستادگی کرد و امروز در موضع منطقه ای خود مقتدر ایستاده است. راهبرد ترامپ علیه ایران شکست خورده است.
منبع: خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/8/21
علامه «سید عبدالله سید عبدالحسین شرف الدین» از علما و محققان برجسته اسلامی پس از عمری تلاش و مجاهدت خالصانه در عرصه علم و قضاوت دار فانی را وداع گفت.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/8/20