تعداد موارد : 4773 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
دبیر همایش بین‌المللی بینات از برگزاری نخستین همایش بین‌المللی بینات، قرآن در آیینه شعر ملل مسلمان با حضور شاعرانی از هفت کشور جهان خبر داد.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/2/3
دومین نشست تبیین دوره پودمان عمومی اقتصاد به همت هیئت اندیشه ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی و دفتر نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزار شد.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1397/2/2
مدیریت مسجدبرای بیستمین دوره آموزش خود در سال تحصیلی ۹۷- ۹۸ از میان طلاب واجد شرائط دانش پژوه می پذیرد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/2/2
همایش ملی «حکیم طهران» به همت مجمع عالی حکومت اسلامی با همکاری جمعی از مراکز علمی، فرهنگی و اجرایی کشور در تهران و قم برگزار می‌شود.
منبع: منبع : خبرگزاری بین المللی قرآن / ایکنا
تاریخ خبر: 1397/2/1
ثبت‌نام اساتید دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه و سازمان‌ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از امروز شنبه اول اردیبهشت آغاز شد
منبع: منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
تاریخ خبر: 1397/2/1
دوره‌های آموزشی زبان‌های عربی و انگلیسی ویژه خواهران از سوی مرکز تخصصی طوبی و ویژه برادران از سوی مرکز تخصصی شیخ بهایی وابسته دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رصوی برگزار می‌شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/2/1
موسسه آموزش مبلّغ دارالزهراء سلام الله علیها تحت اشراف دفتر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ از میان برادران طلبه و خواهران واجد شرایط دانش پژوه می پذیرد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/1/30
نخستین دوره آموزشی توجیهی طلاب وظیفه آموزش و پرورش به همت دبیرخانه ستاد همکاریها، اداره کل آموزش و پرورش استان قم و همچنین مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه در قم برگزار خواهد شد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/1/30
رئیس دبیرخانه چهارمین همایش ملی «تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای مدظله العالی» مهلت ارسال آثار به این دبیرخانه را تا ۳۰ اردیبهشت ماه عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به حجم بالای آثار ارسالی در حال رایزنی برای تمدید زمان ارسال آثار هستیم
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/1/29