تعداد موارد : 6016 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
با توجه به روزهای گرم عراق، زائران سید الشهدا(ع) در هنگام گرمای شدید هوا، باید از استنشاق، بوییدن، خوردن و روغن مالی آنچه دارای طبیعت سرد همچون بنفشه، روغن کدو، روغن کنجد و روغن زیتون یا عرق کاسنی است، استفاده کنند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/20
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، ادامه پیشرفت علمی کشور را در کوران حرکت پرشتاب علمی جهان، کاملاً ضروری و حیاتی خواندند و با اشاره به شوق سرشار، انگیزه تحسین برانگیز و اعتماد به نفس جوانان نخبه تأکید کردند: هر جوان نخبه پاره تن ایران عزیز ماست و برای رفع مشکلات نخبگان باید سند راهبردی امور نخبگان را کاملاً جدی اجرا و پیگیری کرد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/7/18
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: اینکه بازگشایی مرز خسروی طول کشید به خاطر امکان چک و بررسی آن مسیر از سوی نیروهای امنیتی بود. تاکنون 15 هزار نفر از صبح از این مرز عبور کرده اند. قرار شده این مرز از هفت صبح تا پنج عصر فعالیت داشته باشد.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/7/16
حضرت آیت الله جوادی آملی تأکید کرد که در مقابل دهه های فرهنگی، برخی دهه غارت و چپاول کشور را داشتند که از آنها غفلت شده بود و شما می توانید جلو این افراد را بگیرید.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/7/16
مرز خسروی که از 11 مهرماه به دلیل نا آرامی های عراق بسته شده بود، صبح امروز بازگشایی شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/15
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، معاونت سلامت و امور بیمه های این مرکز پانزدهمین مسابقه مجازی سلامت را با موضوع «خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان » برای طلاب و روحانیون محترم و خانواده ایشان برگزار می کند.
منبع: مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1398/7/15
حجت الاسلام اکبری ریشه قیام امام حسین(ع) را عدم توجه به صلح امام حسن(ع) دانست و گفت: امام حسین(ع) در شب عاشورا باوفاترین یاران را داشتند اما اصحاب امام حسن(ع) افرادی بی بصیرت بودند که شمشیر به روی حضرت(ع) کشیدند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/7/14