تعداد موارد : 4095 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
رهبر انقلاب اسلامی روز جهانی قدس را بسیار مهم خواندند و تاکید کردند: این روز گرامی، صرفاً اعلام حمایت از یک ملت مظلوم نیست، بلکه نماد مبارزه با استکبار و سلطه گران جهانی است.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1396/4/1
رهبر انقلاب با تاکید بر لزوم حفظ یکپارچگی سرزمین عراق، گفتند: باید در مقابل آمریکایی‌ها هوشیار بود و به هیچ وجه به آنها اعتماد نکرد زیرا آمریکا و اذناب او، مخالف «استقلال، هویت و وحدت عراق» هستند.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1396/3/31
رهبر انقلاب در دیدار رمضانی با دانشجویان، آنها را به تلاش جدی و همه‌جانبه برای غلبه دادن گفتمان انقلاب در دانشگاه توصیه نمودند.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1396/3/28
مدیرکل فرهنگی هنری آستان مقدس حضرت معصومه(س) با بیان اینکه کارت‌های عضویت اعضای کتابخانه عمومی حرم مطهر بعد از ماه مبارک رمضان صادر می‌شود، گفت: کارتی که برای محققان صادر می‌شود با کارت عموم افراد متفاوت است.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/3/27
در سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام، مراسم سوگواری و عزاداری آن امام همام، با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر انقلاب در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1396/3/25
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از برگزاری طرح مبانی اندیشه اسلامی (ولایت) ویژه طلاب حوزه‌های علمیه کشور در تابستان خبر داد.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1396/3/25