تعداد موارد : 7590 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
حجت الاسلام اجرایی با بیان اینکه عظمت۹ربیع الاول به دلیل سالروز آغاز امامت حضرت بقیه الله الاعظم(عج) است، گفت: شادی اهل بیت(ع) به تحقق اهداف آن حضرات(ع) است؛ رفتاری که سبب اختلاف و تفرقه شود دل حضرت زهرا(س) را شاد نمی کند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1400/7/24
برویم سراغ اینکه در مقابل ابزار دشمن چه ابزار سخت او، چه ابزار نرم او، برای تغییر باورها، ما چکار می توانیم انجام بدهیم؟ این کار سخت را همه موظفند انجام بدهند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1400/7/22
حجت الاسلام والمسلمین رضانژاد، از برگزاری۳۴پیش نشست علمی، در مراکز و مجامع علمی و فرهنگی داخل و خارج کشور خبر داد و ارسال۳۷۵مقاله به همایش «نقش عقلانیت و همگرایی مسلمانان در شکل گیری تمدن نوین اسلامی» خبر داد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/7/21
کتاب «از شریف تا لس آنجلس»، خاطرات مجتبی عطاردی استاد ایرانی اسیر شده در ایالات متحده آمریکا، به قلم پرویز سعادتی به چاپ دوم رسید.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/7/20
خوشبختانه چند سالی است که حوزه علمیه به صورت جدی و البته با برنامه منسجم در عرصه فقه نظام ورود داشته و در جهت پاسخگویی به مسائل مستحدثه دروس خارج متعددی برگزار می کند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1400/7/20
مرحوم آیت الله فقیه ایمانی، تنها به امور شرعی مردم رسیدگی نمی کرد، بلکه در ابعاد مختلف اجتماعی و فرهنگی فعالیت داشت، یکی از کارهای بسیار مهم «حاج آقا کمال» که البته به توصیه حضرت امام خمینی (ره) آغاز شد، تفسیر قرآن به زبان انگلیسی و روسی بود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/7/19
براساس الگوی بازگشایی مدارس، به تدریج تا پایان آبان، مدارس فعالیت خود را به شیوه حضوری آغاز خواهند کرد و صدور مجوز بازگشایی حضوری مدارس، منوط به تکمیل و ارائه چک لیست های بهداشتی و خودارزیابی مدیران مدارس است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/7/19
استاد قرائتی در آئین تکریم و معارفه مسئول ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت آذربایجان شرقی گفت: آیا در جمهوری اسلامی کسی هست که بگوید من توانسته ام حق نماز را ادا کنم؟. ترجمه «الله اکبر» است که باعث می شود امام(ره) بگوید آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/7/18
در پی حادثه مصیبت بار انفجار در مسجدی در استان قندوز افغانستان و جان باختن تعداد زیادی از مردم نمازگزار، حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی بر مجازات عاملان این جنایت بزرگ و جلوگیری از تکرار چنین فجایعی تأکید کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/7/18
حجت الاسلام کفیل با اشاره به اینکه حدیث کسا یک نسخه عالی ارسال شده از سوی اهل بیت علیهم السلام است، گفت: یکی از ادعیه ای که همه بزرگان ما برآن مداومت داشتند تا آن را بخوانند حدیث شریف کساء است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1400/7/17