تعداد موارد : 7590 خبر200 - 1
مرتب سازی براساس :
مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰ صبح در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور جمعی از مسئولان نظام و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/5/10
حق بزرگ شاعران و مادحانی که از همان روز اول، غدیر را در اشعار خود ستودند و تا به امروز میلیون ها شعر به زبان های گوناگون در وصف این چشمه فیاض - که در حقیقت روح و جان تمام ادیان آسمانی است- سروده اند، بر همه دوستداران غدیر روشن و واضح است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/10
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت روحانی پرهیزگار و صالح حجت الاسلام حسینی (ابوالزوجة حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی) را تسلیت گفتند.
منبع: پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
تاریخ خبر: 1400/5/6
بنده عرض می کنم که جناب قاضی ایجی چه شده است که رفتن علی به یمن را ذکر می کنی؛ اما برگشت ایشان را ذکر نمی کنی؟ و جالب اینجاست که خود جناب ابن حجر مکی شافعی در کتاب الصواعق المحرقة به این نکته اشاره می کند و زیرآب این شبهه را می زند و خلاصه حرف ایشان، این است که حدیث غدیر را جماعتی مانند ترمذی، نسائی و احمد بن حنبل آورده اند و اسناد آن بسیار زیاد است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/6
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در آستانه فرارسیدن عید غدیر مجموعه لوح «عید غدیر، بزرگ ترین عید» را منتشر کرد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/5/5
شاعران باید واقعه غدیر خم را برای مردم و حتی در ابعاد بین المللی برای مردم جهان به درستی تبیین و معرفی کنند. برای واقعه غدیرخم باید مخاطب شناسی کرد و برای مخاطب عالم، فاضل و اهل برهان، باید با دلیل و متقن شعر سرود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/5
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه غدیر یک روز نیست و پیامبر(ص) سه روز در غدیر ماندند، گفت: باید کمیت و کیفیت عید غدیر را توسعه دهیم و برای غدیر باید یک حرکت دسته جمعی شکل دهیم تا خانه ای نباشد که برای غدیر کاری نکرده باشد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/4
مدیر گروه تاریخ مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: در کتاب «الغدیر» از علامه امینی به مجموعه ای کامل و جامع از روایات و احادیثی در کتاب های معتبر همه مذاهب اسلامی اشاره شده است که در آن نام ۱۱۰ صحابه پیامبر اکرم (ص) نیز وجود دارد که سند غدیر از آن ها ثبت شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/3
معاون کل وزارت بهداشت با عنوان این مطلب که مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا طبق اجازه مقام معظم رهبری مثل مصوبه شورای عالی امنیت ملی است، گفت: محدودیت های ماه محرم مثل سال گذشته خواهد بود و تشدید خواهد شد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/5/3