تعداد موارد : 5846 خبر5680 - 1
مرتب سازی براساس :
بسیاری از اعراب معتقدند که مسلمانان فراموش کرده اند که روزی در تاریخ صاحب امپراطوری بوده اند، اما مردم اسپانیا هیچگاه فراموش نمی کنند که اجدادشان روزی موفق شدند امپراطوری اسلامی را به زانو درآورند ...
منبع: http://shia-online.ir
تاریخ خبر: 1391/4/22
همایش تجلیل از مقام علمی و معنوی حضرت آیت الله سید محمد رضا خراسانی (اعلی الله مقامه) به کوشش مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام چهارباغ اصفهان ، در تاریخ 5/11/91 واقع در مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام برگزار می گردد.
منبع: http://is-hozeh.ir
تاریخ خبر: 1391/4/22
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج)، حجت الاسلام صلاح زاده از آغاز ثبت نام اعزام مبلغ از بین روحانیون واجد شرایط جهت حضور و تبلیغ در مناطق محروم، در ماه مبارک رمضان خبر داد.
منبع: www.v-montazar.com
تاریخ خبر: 1391/4/20
هنرمند قمی تئاتر، سینما و تلویزیون با بیان اینکه مردم استان از تئاترهای مذهبی و با موضوعیت اهل‌بیت(ع) استقبال خوبی می‌کنند اضافه کرد: رسانه‌های استان باید حمایت‌های خود از فرهنگ تئاتر را گسترش دهند.
منبع: www.bfnews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/20
رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه علمیه قم باید به صورت روشمند، جامع و به دور از هرگونه شتابزدگی و اقدامات شعاری و به صورت متمرکز و تخصصی و با اتخاذ رویکردی معطوف به غنای ادبیاتی و مفهومی، به مطالعه حقوق بشر دست زند.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/20