تعداد موارد : 6086 خبر5680 - 1
مرتب سازی براساس :
بررسی فقهی موضوع «تکثیر جمعیت» و قوانین مربوط به تنظیم جمعیت و خانواده در کلام حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد جواد فاضل لنکرانی
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/6/18
حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورایعالی حوزه‌های علمیه سراسر کشور با اشاره به منزلت و جایگاه این شورا در تربیت روحانیون و علمای تأثیرگذار بر ضرورت جدی گرفتن تحول در حوزه‌های علمیه و زنده کردن ظرفیت‌های درونی آن، و ارتقاء سطح اخلاق، فکر و معرفت دینی طلاب تأکید کردند.
منبع: www.mobaleghan.com
تاریخ خبر: 1391/6/16
در آستانه آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه فرصت مغتنمی است تا با تدبر در معارف عمیق و آموزه های شگرف اهل‌بیت(ع) روح و جانمان را با نورانیت احادیث آن بزرگواران جلایی دیگر دهیم. شیوه نگارش،‌ فهم و درک مطلب و حفظ و نگاهداری علم در سیره اهل‌بیت(ع) بسیار قابل تعمق و تامل است که راه روشنی فراروی دانش‌پژوهان قرار می دهد.
منبع: www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/6/15
پدیدآورنده «رساله ذهبیه؛ توصیه‌های طبی و بهداشتی امام رضا(ع)» این اثر را از جمله تقریرات هشتمین پیشوای شیعیان در قرن سوم هجری عنوان کرد که با استناد به علم معصوم، رازهای ارزشمندی را درباره پیشگیری از بیماری‌ها و سلامت نگه‌داشتن بدن بازگو می‌کند.-
منبع: www.ibna.ir
تاریخ خبر: 1391/6/15
دانشکده صدا و سیما در قم با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق آزمون اختصاصی در سه رشته «تولید سیما»، «علوم ارتباطات اجتماعی » و «ادبیات نمایشی» از بین طلاب خواهر و برادر دانش‌پژوه می‌پذیرد.
منبع: www.qiu.ir
تاریخ خبر: 1391/6/15
شهید قدوسى روز به روز به علامه طباطبایى علاقه مندتر مى شد. او از رهنمودهاى سازنده اخلاقى استاد بخوبى استفاده کرد و بدین سان توانست تحت تربیت او، به خود سازى بپردازد.
منبع: http://h-golestan.ir
تاریخ خبر: 1391/6/14
دوره جامع تدبر در قرآن و سیره با همکاری دفتر فرهنگی تربیتی حوزه علمیه خراسان و موسسه فرهنگی تدبر در قرآن وسیره ویژه طلاب سطح سه برادران و خواهران برگزار می شود.
منبع: www.hozehkh.com
تاریخ خبر: 1391/6/14
کتاب «درآمدی بر تفسیر جامع روایی» نوشته محمد محمدی ری شهری با شمارگان 1000 نسخه زمستان 1390 از سوی انتشارات دارالحدیث منتشر شد
منبع: www.darolhadith.com
تاریخ خبر: 1391/6/14
همایش تجلیل از مقام علمی و معنوی آخوند ملا محمد کاشانی معروف به آخوند کاشی به کوشش مدیریت مدرسه علمیه صدر بازار و همکاری معاونت علمی - پژوهشی حوزه علمیه اصفهان، در تاریخ 23/09/1391 برگزار می گردد.
منبع: http://is-hozeh.ir
تاریخ خبر: 1391/6/13