تعداد موارد : 8117 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
حجت الاسلام والمسلمین دکتر بهرامی: تولید نرم افزاری فاخر همچون جامع تفاسیر با همکاری دو طیف متخصص یعنی طلاب فاضل حوزوی که با منطق رایانه آشنایی کامل دارند و مهندسان نرم افزار که با مباحث حوزوی آشنا هستند، میسر است.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1401/3/10
جانشین قرارگاه خاتم الانبیا(ص) گفت: هرچند جنگ تحمیلی هشت سال طول کشید ولی هیچ گاه کسی احساس خستگی نکرد و جبهه ها هیچ وقت از رزمنده و روحانی خالی نبود و دعای کمیل و زیارت عاشورایی که با همت روحانی ها در شب های عملیات برگزار می شد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/3/10
حجت الاسلام سالار گفت: بخش بین الملل جشن های دهه کرامت با استفاده از ظرفیت نهادهای فعال در حوزه بین الملل همچون سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و جامعه المصطفی(ص) العالمیه و ستاد فهما تقویت شود.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/3/9
با اتمام عملیات ساختمانی و تعمیرات دوره ای و همزمان با ایام دهه کرامت، از نیمه خرداد ماه مجتمع ولایت مشهد آماده میزبانی زائرین امام هشتم (ع) خواهد بود.
منبع: مرکز خدمات حوزه علمیه قم
تاریخ خبر: 1401/3/8
مدیر تسهیلات مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه گفت: سامانه امریه حوزه های علمیه با رویکرد تکریم طلاب و فناوری پایه کردن خدمات، طراحی شده است.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1401/3/7
در پی حادثه تاسف بار جان باختن و مجروح شدن تعدادی از هموطنان در اثر فرو ریختن یک ساختمان در آبادان، رهبر انقلاب اسلامی در پیامی با تسلیت این حادثه به مصیبت دیدگان به مسئولان دستور دادند ضمن سرعت عمل برای کاستن از تلفات، مقصران حادثه مورد پیگرد و مجازات عبرت آموز قرار بگیرند و از تکرار این حوادث در کشور جلوگیری شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/3/7
حجت الاسلام نظری منفردگفت: زمانی که انسان به معنای «لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ» توجه کند، خداوند متعال نسبت به این بنده لطف نموده، ناراحتی ها، اندوه ها و اضطراب های درونی و استرس های زندگی را به آرامش تبدیل می سازد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/3/5
سی وششمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به میزبانی دانشگاه قم در ۹ بخش، شامل بخش های معارفی، آوایی، ادبی، هنری، پژوهشی، فناوری، ونوآفرینی های قرآنی و در ۴۰ رشته در حال برگزاری است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/3/5
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فتح خرمشهر را نماد تغییر یک معادله تلخ به یک معادله شیرین و تحقق نجات ملی دانستند و با اشاره به عوامل این تغییر معادله گفتند: قاعده عبور از شرایط سخت، پیچیده و تلخ و رسیدن به پیروزی و موفقیت، عملکرد جهادی، عزم راسخ، ابتکار عمل، از خود گذشتگی، نگاه بلندمدت و در رأس همه آنها اخلاص و توکل به خداوند متعال است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/3/4
بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید روحانی که در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۸ برگزار شده بود، صبح امروز (چهارشنبه) در محل برگزاری این همایش در قم منتشر شد.
منبع: خبرگزاری حوزه،
تاریخ خبر: 1401/3/4