تعداد موارد : 7545 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله خامنه ای با تبریک بازگشت مقتدرانه و عزت آفرین ناوگروه۷۵نیروی دریایی ارتش از مأموریت تاریخ سازِ دریانوردیِ پهنه ی اقیانوس اطلس، از فرمانده و یکایک کارکنان آن قدردانی کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/6/20
نشست دومین اربعین از دور، ایده ها و برنامه ها به همت گروه فرهنگ پژوهی، با همکاری گروه ادبیات اندیشه پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1400/6/20
سرپرست وزارت آموزش و پرورش: مدیران کل باید در این فرصت باقیمانده تا مهر، با مداخلات بیشتر، سعی در هرچه بهتر برگزار شدن «پروژه مهر و بازگشایی مدارس»، داشته باشند تا با انسجام بیشتری این مهم محقق شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/20
حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد حسین بهرامی (ریاست محترم مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی): نگاه و هدف ما در تولید محصولات بیشتر بر پایه پژوهش و تحقیق بوده و سعی بر کمک و تسهیل این امر برای کاربران داشته ایم.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/6/18
رئیس مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت سالروز قیام ۱۷ شهریور سال ۵۷ گفت: این قیام در یک برهه حساس و خاصی از انقلاب توانست ذات پلید رژیم ستمشاهی را به نمایش بگذارد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/17
معاون فرهنگی حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) گفت: سوگواره عزاداری ریحانةالحسین علیه السلام با حضور دختران خردسال۳تا۵سال به میزبانی آستان های مقدس در شهرهای مشهد، قم، تهران و شیراز برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/17
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به دبیرکل حزب الله لبنان، درگذشت حجةالاسلام والمسلمین آقای شیخ عبدالامیر قبلان رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان را تسلیت گفتند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/6/16
مراجع معظم تقلید از جمله رهبر معظم انقلاب و همچنین مراجع تقلید در عراق در پیام های تسلیت و تماس های تلفنی خود به مناسبت ارتحال آیت الله سید محمد سعید حکیم از علمای عراق، از خدمات علمی و مبارزاتی این مرجع فقید، تمجید کردند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/15
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی: ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار دانش آموز هنوز کتاب های درسی خود را خریداری نکرده اند، بنابراین مهلت خرید اینترنتی کتاب ها را تا ۲۰ شهریور تمدید می کنیم.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/15
۴۰ سال از شهادت روحانی مجاهدی می گذرد که در کسوت دادستانی کل، دادستانی انقلاب را متحول و از سوی دیگر با عناصر تهدید کننده امنیت مردم مقابله کرد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/14
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدیدِ حوزه های علمیه، امکان تهیه اشتراک سامانه پیشخوان برخط نرم افزارهای نور (ابرنور) تا 40 درصد تخفیف برای علاقه مندان فراهم شد.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/6/13
در پی درگذشت آیت الله سید محمدسعید حکیم از مراجع چهارگانه نجف اشرف، دولت عراق یک روز عزای عمومی در سراسر کشور اعلام کرد.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1400/6/13