تعداد موارد : 5686 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با اشاره به اعطای کمک هزینه تحصیلی به قاریان و حافظان نخبه گفت: این افراد تا ۲۵ اسفند‌ماه سال جاری برای ارسال مدارک مهلت دارند.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/12/20
کتاب «نهضت حدیثی شیخ بهائی» با محور قرار دادن نهضت شیخ بهائی درباره «فقه‌‌الحدیث»، زندگانی و اندیشه و شیوه‌های تدریس و تحقیق شیخ بهایی را به‌طور مشروح مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
منبع: منبع : شبکه اجتهاد
تاریخ خبر: 1397/12/19
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نخستین جشنواره ملی شعر جوان را با عنوان «چاووشی بیداران» با همکاری انجمن شعر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می کند.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/12/18
مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به منظور ارائه خدمات اثربخش‌تر به جامعه هدف خود و تحقق هرچه بهتر مأموریت‌های سازمانی، به اجرای طرح‌های پژوهشی با عناوینی که در خبر آمده است نیاز دارد
منبع: منبع : مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1397/12/18
مرکز آموزش تخصصی تفسیر و علوم قرآنی تحت اشراف آیت الله العظمی مکارم شیرازی از میان برادران طلبه در مقطع سطح سه دانش پژوه می پذیرد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/12/15
حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی گفتند: دشمن دیگر از راه نظامی عاجز شده و از دو راه اقتصادی و فرهنگی ضربه می‌زند، خارج نشینانی که در خدمت عمال بیگانه‌اند، منافقان داخلی و از همه مهم‌تر فضاهای مجازی سه عنصری هستند که به فرهنگ ما حمله ور می‌شوند.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/12/14
خاطرات حضرت آیت‌الله العظمی سیّد علی خامنه‌ای مدّظلّه‌العالی از زندان‌ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب اسلامی با عنوان «خون دلی که لعل شد» برای اولین‌بار از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد.
منبع: منبع : خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1397/12/14
مرکز تخصصی مهدویت در استان های، قم، یزد، خوزستان و البرز برای مقطع سطح سه مهدویت از میان بردران طلبه دانش پژوه می پذیرد.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/12/13
آیین نامه رتبه بندی پژوهشگران حوزوی که با 13 ماده و دو تبصره در شورای پژوهشی حوزه های علمیه به تصویب رسیده، جزییات نظام رتبه بندی پژوهشگران را تبیین کرده است.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/12/13
همزمان با سالگرد بزرگداشت بیدارگر بصیر، تاریخ نگار و پژوهنده معاصر ایران مرحوم حجت الاسلام و المسلمین علی ابوالحسنی(منذر)، به همت پژوهشکده تاریخ معاصر ایران و بنیاد فرهنگی شهدای اسلامی(سرچشمه) نشست علمی «غرب زدگی و نفوذ استعمار در ایران» برگزار خواهد شد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/12/13