تعداد موارد : 5913 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
فارس نوشت:فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه توجه به پدافند هوایی یک اولویت است و اگر این اولویت رعایت نشود یک گناه شرعی و ملی است، تاکید کرد: هر تعللی بر اساس حکم حکومتی و شرعی که مظم له صادر کرده اند، قابل توجیه نیست.
منبع: خبرگزاری خبر آنلاین
تاریخ خبر: 1398/5/8
حضرت آیت الله جوادی آملی، در جمع مسئولان، اساتید و طلاب حوزه علمیه مشهد، گفتند: واجب است که بکوشید جهانی بیاندیشید و حرف بزنید، باید به این سمت حرکت کنیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/7
شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: ایران ثابت کرده که تنها قدرت جهان است که پایداری کرده و در برابر سلطه آمریکا پیروزی می شود و این نتیجه موضع گیری های شجاعانه، حکیمانه و با صلابت ولی امر مسلمین امام خامنه ای است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/7
مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه های علمیه از برگزاری برنامه های مرتبط با هفته کارآفرینی در مراکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور از تاریخ 3 تا 11 مرداد خبر داد.
منبع: خبرگزاری مرکز خدمات حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/6
دولت آبادی با اعلام ۳۰ مرداد به عنوان آخرین مهلت شرکت در فراخوان عکس «نماز و نیایش»، گفت: برنامه های اوقات فراغت در کانون های مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته های قرآنی، فرهنگی و هنری در ۴۰۰ کانون در حال اجرا است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/5/5
حضرت آیت الله جوادی آملی با تأکید بر این که جهان هرگز با غصب و کشتار اصلاح نمی شود، گفت: حضرت مهدی(عج) برای کشتن نمی آیند بلکه عقل مردم را بالا می برند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/5/3
یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه حقوق بشر را بشر آفرین باید تنظیم کند گفت: قرآن می فرماید ما برای همه بشر حقوق آوردیم، سخن از همه جهان است، بنابر این ما وظیفه داریم که حرف جهانی بزنیم و وسیله آن را نیز در اختیار داریم.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/5/1
نماینده مجلس شورای اسلامی از برگزاری بیستمین سالگرد فعالیت هیأت منتظران امام زمان(عج) در شهر مقدس قم خبرداد و گفت: این همایش با عنوان «در انتظار خورشید» پنج شنبه ۱۰مردادماه با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم، سخنرانان و مداحان شناخته شده برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/1