تعداد موارد : 6302 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
مسجد «نصرت جهان» در دانمارک، نخستین مسجدی است که توسط اعضای زن جامعه اسلامی «احمدیه» در این کشور ساخته شده و دارای معماری مدرن است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/11/23
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا صبح امروز (شنبه) در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و نیروی پدافند هوایی ارتش، واقعه ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ را نتیجه اطمینان امام خمینی(ره) و مبارزان به وعده الهی دانستند و گفتند: اگر تفکر تخلف ناپذیر بودن وعده الهی در جامعه حاکم شود و مسئولان هوشیارانه عمل کنند، تهدیدها به فرصت تبدیل خواهد شد و تحریم می تواند عامل نجات کشور از وابستگی به نفت و حل بسیاری از مشکلات شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/19
حضرت آیت الله جوادی آملی گفت: یک طلبه با استعداد مسؤولیت دارد در حوزه بماند و خلأ مرجع و استاد را در آینده پر کند و وظیفه ما این است طلبه فاضل را شناسایی و حمایت کنیم.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/19
رئیس ستاد اقامه نماز کشور، در یادواره شهدای روحانی آذربایجان شرقی، خطاب به منبری ها با بیان این که مردم را از مساجد دور نکنید، گفت: این که برکات و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیریم، جنایت است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/17
قبل از انقلاب، برای کاری در شهر "چابهار" به دنبال یک جوان اهل سنت بودیم که دیپلم داشته باشد اما حتی یک نفر هم پیدا نکردیم! اما امروز در شهرهای مختلف اهل سنت، دانشگاه های ملی و آزاد و پیام نور در حال فعالیت هستند و هزاران جوان اهل سنت در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند و یا فارغ التحصیل شده اند.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع)  ابنا
تاریخ خبر: 1398/11/17
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته مجلس، حضور پرشور و آگاهانه همه مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/16
ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ از امروز چهارشنبه ۱۶ بهمن آغاز شد و مهلت آن در روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸ پایان می پذیرد.
منبع: خبرگزاری صدا وسیما
تاریخ خبر: 1398/11/16
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای عالی حوزه های علمیه بر برنامه ریزی برای شناسایی و به کارگیری استعدادهای برتر فکری از میان طلاب جوان تأکید کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/15
آیت الله مصباح یزدی با بیان این که برای اجرای برنامه ها باید فداکاری کرد، گفت: برای انجام وظیفه فحش خورده ام اما خدا را شاکر هستم که از وظیفه خود فاصله نگرفته ام.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/15
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ما مطالبه گریم، ولی طلبکار نیستیم؛ ما وارثانی هستیم که کاری نکرده ایم و سرسفره آماده نشسته ایم. باید نقد کرد، ولی نق نزنید؛ کار کنید.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/11/15
حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد با بیان این که برای سال آتی ۲۶ مرکز و مدرسه فقهی متقاضی برگزاری آزمون متمرکز هستند بیان داشت: ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت معاونت آموزش حوزه های علمیه به انجام می شود و زمان ثبت نام از روز سه شنبه ۹۸/۱۱/۱۵ آغاز می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/14