تعداد موارد : 5771 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/2/31
به گزارش روابط عمومی و بین الملل، ثبت نام آزمون تافل انگلیسی آغاز شد؛ علاقه مندان از ۲۵اردیبهشت الی ۱۷خرداد فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.
منبع: خبرگزاری جامعه المصطفی
تاریخ خبر: 1398/2/31
محمدمهدی عبداللهی گفت: شب شعری به مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) با عنوان «در محضر کریم اهل بیت(ع)» باحضور اساتید و شاعران برجسته شعر آیینی برگزار می شود
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/2/29
فراخوان ارسال آثار سومین کنگره بین المللی امام علی(ع) پژوهی، بامعرفی جایزه جهانی امام علی علیه السلام، فرهنگ صلح در اندیشه وسیره امام علی علیه السلام: بازخوانی گفتمان با رویکردی جهانی، چالش امروز و طرحی برای فردا
منبع: پایگاه اصلاع رسانی حدیث نت
تاریخ خبر: 1398/2/29
فراخوان بیست ویکمین همایش کتاب سال حوزه آغاز شده و اندیشمندان و فرهیختگان صاحب اثر حوزه های علمیه، با ارسال کتاب و پایان نامه های سطح4 می توانند در همایش شرکت کنند.
منبع: حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1398/2/28
نمایشگاه بزرگ قرآن کریم توسط دانشگاه بیرجند در تاریخ 26اردیبهشت الی ۱خرداد ۱۳۹۸
منبع: خبرگزاری کنفرانس الرت
تاریخ خبر: 1398/2/28
در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، جمعی از مدیران ارشد دستگاه های مختلف، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، عصر امروز (سه شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/2/25
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: تندنشدن، عصبانی نشدن و پرده دری نکردن عیوب انسان و دیگران را می پوشاند اما پرده دری، باعث می شود عیب انسان ظاهر شود.
منبع: خبرگزاری شفقتنا
تاریخ خبر: 1398/2/25
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی با اشاره به آیه ۶سوره هود گفت: تنبل بودن و بیکار بودن و دنبال کار نرفتن و به دنبال میزرفتن و میزنشین تربیت کردن با جامعه اسلامی سازگار نیست.
منبع: خبرگزاری شفقتنا
تاریخ خبر: 1398/2/23