تعداد موارد : 7190 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: با توجه به این که رئیس جمهور تنها در خصوص مجالس ماه رمضان اظهارنظر کرده و تاکنون مصوبه ای در خصوص ممنوعیت برپایی نماز جماعت نشده است، مساجد همچون گذشته در ماه رمضان نیز فعالند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/1/17
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در حاشیه برگزاری مراسم بهره برداری از 30 هزار واحد مسکن برای محرومان گفت: این احتمال وجود دارد که در پایان خرداد واکسن کرونای ستاد اجرایی تحویل وزارت بهداشت شود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/1/17
با هدف دسترسی آسان تر علاقه مندان به مطالعه و پژوهش در منابع غنی و اصیل اسلامی، 95 عنوان از آثار تولیدی نور، به صورت یک مجموعه ارزشمند نرم افزاری، تولید و عرضه شد.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1400/1/16
رئیس قوه قضائیه گفت: اگر آنقدر که آقایان جلسه گذاشتند برای اینکه چطور از غربی ها امتیاز بگیرند، جلسه می گذاشتند برای رونق تولید کشور و رفع موانع تولید، بسیار می توانست در رفع مشکلات گره گشا باشد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/1/16
رییس کمیته کشوری همه گیرشناسی ستاد ملی کرونا: ۱۳ و ۱۴ فروردین روند مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور افزایش یافت و با توجه به روند بیماریابی، نگران موج چهارم کرونا هستیم..
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/1/15
جلسه دادگاه شیخ زکزاکی همچون جلسات پیشین در حالی بی نتیجه ماند که قرائن و اظهارات منابع آگاه حاکی از آن دارد که دولت نیجریه با دستور مستقیم آل سعود و اسرائیل سعی در قتل تدریجی شیخ نیجریه دارند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/1/15
وزارت بهداشت تازه ترین رنگ بندی شهرستان های کشور را منتشر کرد که در آن ۴۷ شهرستان قرمز، ۱۲۶ شهرستان نارنجی، ۲۴۷ شهرستان زرد و ۲۸ شهرستان آبی هستند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/1/14
مجمع عمومی جامعه مدرسین در بیانیه ای به مناسبت دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی بر لزوم ورود افراد لایق، متعهد و متخصص و با قصد خدمت و درک شرایط کشور در عرصه رقابت های انتخاباتی تأکید کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/1/11
ستاد کل نیرو های مسلح با صدور بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۲ فروردین، روز «جمهوری اسلامی» نظام مبتنی بر ولایت فقیه با پشتوانه مردمی را تنها راه دستیابی به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی و فائق آمدن بر مشکلات دانست.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/1/11