تعداد موارد : 6394 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
یکسال از دوره تحول در قوه قضائیه به ریاست آیت الله رئیسی می گذرد و روزها و ماه های گذشته، برای دستگاه قضایی کشور پر از چالش و کار جهادی بوده، چه آن موقع که سیل آمد چه این روزها که کرونا در کشور شیوع پیدا کرده است.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1399/1/2
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام گذاری کردند.
منبع: پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
تاریخ خبر: 1399/1/1
عضو کمیته علمی ستاد استهلال استان تهران با اشاره به پیدایش تقویم شمسی در خصوص وضعیت تحویل سال گفت: به هنگام تحویل سال، خورشید وارد آسمان نیمکره شمالی می شود که نشان از پیدایش فصل بهار است.
منبع: خبرگزاری خبرنگار مهر
تاریخ خبر: 1399/1/1
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به پزشکان، پرستاران و خادمان عرصه سلامت و مقابله با کرونا با تبریک سال نو تاکید کرد: توصیف هنرنمایی شما سخت است و حماسه هایتان مانند دفاع مقدس جاودانه است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/1
برای ایام خانه نشینی بخش بزرگی از مردم بهترین راه مطالعه است؛ رهبر انقلاب در سال های پیشین به برخورد کتاب ارجاع داده اند و بر اهمیت شماری از کتب به نگارش درآمده توسط نویسندگان معاصر تاکید کرده اند تا این کتب بیش از پیش دیده شوند.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/12/28
تولیت های آستان قدس رضوی، حرم حضرت معصومه (س) و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) درباره بسته شدن درب های حرم های مطهر بیانیه مشترکی صادر کردند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1398/12/27
حضرت آیت الله خامنه ای در پاسخ به گزارش وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی درباره اقدامات این وزارتخانه برای پیشگیری و مقابله با کرونا از جمله طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا، ضمن تشکر از زحمات انجام شده، بر لازم الاجراء بودن تدابیر ستادملی و وزارت بهداشت برای جلوگیری از گسترش بیماری تأکید کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/12/26
به نظر شما مهم ترین و به یادماندنی ترین جملۀحضرت آیت الله خامنه ای در سال ۱۳۹۸ کدام جمله است؟ لطفاً نظرات خود را از طریق همین صفحه ارسال یا آن را به شمارۀ۲۰۱۱۰ پیامک کنید.
منبع: پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
تاریخ خبر: 1398/12/25
رئیس بیمارستان فرقانی گفت: بازرسان سازمان جهانی بهداشت اخیرا برای بازدید به بیمارستان ما آمدند که بخش درمان مورد تایید آنها قرار گرفت. در یکی از اتاق ها که رفتیم، یکی از طلاب جهادگر در حال کمک به یک بیمار بود، وقتی آن بازرس که از خارج آمده بود فهمید او یک روحانی است، بسیار متعجب شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/12/25
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور فرمانی به سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تقدیر از خدمات نیروهای مسلّح به مردم در زمینه مقابله با ویروس کرونا، بر لزوم سازماندهی این خدمات در قالب یک «قرارگاه بهداشتی و درمانی» برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری تأکید و خاطرنشان کردند: این اقدام با توجه به قرائنی که احتمال «حملۀبیولوژیکی» بودن این رویداد را مطرح کرده می تواند جنبۀرزمایش دفاع بیولوژیک نیز داشته و بر اقتدار و توان ملّی بیفزاید.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/12/24