تعداد موارد : 6016 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
داوطلبان حوزوی می توانند با مراجعه به دفترچه راهنما (مندرج در سایت سازمان سنجش) و مطالعه دقیق جزئیات و شرایط، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/7/6
حضرت آیت الله علوی گرگانی اربعین را زمینه ساز آمادگی نیروهای امام زمان(عج) دانست و بر لزوم سرمایه گذاری همه جانبه برای پیشبرد این حرکت میلیونی تأکید کرد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/7/3
یکی از ابعادی که در تولید علم می توانیم به آن تکیه کنیم احیای آثار علمی بزرگان است که خود یک نوع تولید علم به شمار می رود. قسمت مهمی از آنچه آنها انجام داده اند مانند یک مومیایی در قفسه های کتابخانه باقی مانده است و قابل استفاده نیست و کسی رغبت مراجعه به آن را ندارد. ما این اثر را تصحیح می کنیم و با فهرست بندی و تحقیق مناسب علمی ارائه می دهیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/2
شهید شاه آبادی، مسجد را سنگر مبارزه علیه نظام طاغوت کرد و در این مسیر از روش های نوین تبلیغ مانند هنر نیز به خوبی استفاده می کرد. زندگی وی الگویی تمام عیار برای ائمه جماعات در تبدیل مساجد به مرکزی برای تربیت دینی و انقلابی نسل جوان است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/7/1
مسئول نمایندگی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور در خراسان گفت: ارائه خدمات مبتنی بر وب و سیستم عامل های همراه، خدمات معنایی و داده کاوی و توسعه نرم افزارهای موجود، مهم ترین اهداف این مرکز در آینده هستند.
منبع: خبرگزاری «حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/1
حجت الاسلام پهلوانی با اعلام بزرگداشت مقام امام سجاد(ع) در ۴۰ کشور جهان، گفت: توزیع سه هزار بسته لوازم التحریر با عنوان «بسته مهر امام سجاد(ع)» با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) همسو با نهمی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در دست انجام است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/31
حجت الاسلام نواب برگزاری سومین همایش ملی فقه هنر ویژه هنرهای نمایشی خبر داد و سینما و تئاتر را یکی از رساترین زبان های انتقال مفاهیم دینی دانست.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/6/31