تعداد موارد : 6086 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
هرچه سال تولد و درگذشت قیصر امین پور را بالا و پایین کنید، عمر این شاعر بزرگ به ۵۰ نمی رسد! اما اثری که قیصر از خود بر جای گذاشته، بیش از این هاست؛ به اندازه درختی تناور و بلندبالا که هزاران پرنده روی شاخه هایش نشسته اند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/8/8
اعضای چهارمین کنگره بین المللی "سیره نبوی(ص) در طب" با آیت الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کردند.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/8/4
طلاب دروس خارج امسال می توانند با شرکت در دروس خارج فقه معاصر علاوه بر بررسی اجتهادی موضوعات جدید و مورد نیاز از امتیازات ویژه این دروس بهره مند گردند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/8/4
حضرت آیت الله جوادی آملی تأکید کرد: اختلاس، حقوق نجومی و بی حجابی بیماری هایی هستند که باران آن را پاک نمی کند و تنها خون شهید می تواند جامعه را از این آلودگی ها پاک کند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/2
معاون آموزش و پژوهش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: در سال های آینده سطح ۴ علوم دینی ( مقطع دکترا ) برای طلاب اهل سنت راه اندازی می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/8/1
مجتمع آموزش عالی بنت الهدی سومین آزمون بسندگی زبان عربی (الاختبار الشامل لتقویم المهارات اللغویه) تحت عنوان( اشتمال) را ویژه خواهران در پنجشنبه ۷ آذرماه 1398 برگزار می کند.
منبع: خبرگزاری جامعةالمصطفی
تاریخ خبر: 1398/7/30
آخوند عبدالباسط نوریزاد با اشاره به حضور خیل عظم مسلمانان در اجتماع پیاده روی اربعین حسینی گفت: اربعین حسینی فلسفه اسلام و نشانه حقانیت ما مسلمانان شد.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/7/30