تعداد موارد : 7590 خبر220 - 1
مرتب سازی براساس :
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با تشکر از مجاهدتهای مجموعه های بهداشت و درمان در مقابله با بیماری و بخصوص زحمات دانشمندان و محققان در تولید واکسن داخلی، بر لزوم استمرار رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی تا توقف شیوع بیماری تأکید کردند و در ادامه با اشاره به مشکلات عمیقاً دردآور مردم وفادار استان خوزستان در زمینه آب، مسئولان دستگاههای دولتی و غیردولتی را موظف کردند به صورت جدی رسیدگی به مشکلات و مسائل مردم خوزستان را دنبال کنند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/5/2
روز عرفه از اعیاد عظیم است اگر چه به اسم عید نامیده نشده و روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فراخوانده و سفره های جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/4/28
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مسلمانان جهان به مناسبت ایام حج، استمرار حسرت دلهای مشتاق از حضور در ضیافت بیت الله را امتحانی گذرا خواندند و با تأکید بر لزوم کمرنگ نشدن پیام های حج، مقاومت در برابر قدرتهای متجاوز به ویژه آمریکا را از جمله این پیام های متعالی دانستند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/4/28
قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت سازمان ملل هشتمین قطعنامه ای بود که از آغاز تجاوز علنی رژیم بعثی عراق به حریم جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۶۶ و بر اساس فصل هفت منشور سازمان ملل تصویب و صادر شده بود.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1400/4/27
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به عنوان بزرگ ترین تولید کننده نرم ­افزارهای علوم اسلامی تاکنون تولیدات دیجیتالی متعددی را در موضوعات مختلف از جمله امام باقر علیه السلام، عرضه نموده است.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/4/27
دبیر پنجمین جشنواره بین المللی شعر حوزه با اشاره به اعلام فراخوان این جشنواره گفت: پنجمین جشنواره شعر اشراق در بخش های مختلفی از جمله شعر کلاسیک، شعر نو، شعر کودک و نوجوان و… به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار خواهد شد.
منبع: خبرگزاری ایسنا
تاریخ خبر: 1400/4/23
معاون آموزش حوزه­ های علمیه از برگزاری آزمون اصلی ورودی حوزه ­های علمیه در روز جمعه۲۵تیرماه۱۴۰۰به صورت مجازی و اختصاصی در۳مقطع تحصیلی متوسطه اول و دوم و دانشگاهی، طبق زمانبندی تعریف شده خبر داد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/4/23