تعداد موارد : 5771 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
رهبر معظم انقلاب در دیدار طلاب حوزه های علمیه تاکید کردند: فقه و درس خواندن را کاملاً جدی بگیرید و گفتمان های انقلابی را تقویت کنید/ بزرگان حوزه در مقابل طلاب جوان، حلم و تحمل داشته باشند
منبع: اجتهاد
تاریخ خبر: 1398/2/19
معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان در رابطه با تصمیمات اخیر جمهوری اسلامی، گفت: این موضوع نقض و خروج از برجام نیست. البته ما خروج از برجام را در دستور کار قرار داده ایم.
منبع: مشرق
تاریخ خبر: 1398/2/19
حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به جایگاه دانشمندان و فقهای ایرانی پس از اسلام بیان کردند: این سخن ما از بهر نژاد پرستی نیست، بلکه ایرانیان از زمانی که ایمان آورده اند همواره خادم اسلام بوده اند.
منبع: حوزه
تاریخ خبر: 1398/2/18
مسئول کتابفروشی عترت حوزه علمیه اصفهان خبر داد: مسئول کتابفروشی عترت حوزه علمیه اصفهان گفت: ارائه لوازم التحریر ایرانی با کیفیت و با نازلترین قیمت، ارائه کلیه کتب حوزوی با تخفیف ۲۰درصد، تهیه کتب منبع قلم های قرآنی و تفاسیر قرآنی به صورت اقساطی ویژه طلاب، بخشی از خدمات ارائه شده به طلاب و روحانیون است.
منبع: حوزه
تاریخ خبر: 1398/2/17
رهبر انقلاب در پایان محفل انس با قرآن کریم: در آستانه ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) معطر به عطر دل انگیز کلام وحی شد و قاریان، مناجات خوانان و مدیحه سرایان قرآنی به مدت سه ساعت در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی محفل انس با قرآن کریم برپا کردند.
منبع: حوزه
تاریخ خبر: 1398/2/17
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه روز معلم در دیدار هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور با تجلیل از معلمان، به بیان تذکرات و توصیه های مهمی درباره مسائل مختلف آموزش و پرورش از جمله تکریم و معیشت معلمان پرداختند و با تأکید بر لزوم اجرای سند بسیار مهم تحول در آموزش و پرورش، گفتند: معلمان پرورش دهنده مهمترین سرمایه یک ملت یعنی سرمایه انسانی، پایه ریزان تمدن نوین، جهادگران میدان کارزار مبارزه با جهل و بی سوادی و سازندگان هویت و فرهنگ یک ملت هستند.
منبع: حوزه
تاریخ خبر: 1398/2/12