تعداد موارد : 6016 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و تقدیر از مهمان نوازی موکب داران عراقی و خادمان راهپیمایی اربعین، ضمن تشکر صمیمانه از رفتار کریمانه ملت بزرگ عراق، راهپیمایی اربعین را موضوعی بی نظیر و جهانی و زمینه ساز گسترش معرفت حسینی و تشکیل تمدن نوین اسلامی خواندند و گفتند: راهپیمایی بزرگ اربعین، آیت عظمای الهی و نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/6/28
آیت الله رشاد با بیان اینکه امروز گم کردن هویت طلبگی، حوزه های علمیه را تهدید می کند، گفت: هویت یک طلبه در ارتباط با امام زمان(عج) تعریف می شود، به هر میزان ارتباط یک طلبه با ساحت قدسی حضرت حجت(عج) بیشتر باشد به همان میزان هویت طلبگی او بیشتر است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/28
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری اجلاسیه خبرگان روزهای دوم تا چهارم مهر خبرداد و به تشریح چگونگی برگزاری این اجلاس و بخش های مختلف آن پرداخت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/27
حجت الاسلام احمدی با اشاره به افزایش جمعیت حاضر در موسم اربعین حسینی گفت: در این راستا ۴ هزار مبلغ اعزام می شوند تا به تبلیغ و ترویج معارف دین و نشر فرهنگ حسینی در این ایام بپردازند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/27
حجت الاسلام همتی با اشاره به پذیرش طلاب در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) در رشته فقه تخصصی نظام ساز، گفت: فقه القضا و فقه الاقتصاد از جمله رشته های تخصصی است که در آنها طلبه می پذیریم.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/25
کتابخانه الکترونیکی دروس حوزوی با ارائه 785 جلد از منابع دروس حوزه و به روزترین قابلیت های پژوهشی، دسترسی راحت تر طلاب علوم دینی و پژوهشگران به منابع علمی را فراهم نموده است.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/6/25
مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی با بیان اینکه مرز چذابه برای زائران خراسان جنوبی به سفر زیارتی اربعین در نظر گرفته شده است، گفت: امسال با توجه به حذف روادید، شاهد افزایش قابل توجه زائران از این استان به مراسم معنوی اربعین خواهیم بود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/23
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه وظیفه داریم زیر بار ظلم و ستم استکبار نرویم، گفت: ایران به هیچ جا قصد حمله ندارد و کسی هم قدرت حمله به ایران را ندارد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/6/12