تعداد موارد : 7190 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره چهار هزار شهید استان یزد که در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ برگزار شده بود، صبح امروز در محل برگزاری این همایش منتشر شد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/1/10
فرمانده کل سپاه پاسداران وجود چهار هزار شهید دفاع مقدس را نماد بارز ولایت مداری مردم یزد دانست و گفت: دشمن در خواب هم به فکر جنگ با ملت ایران نیست، چرا که ایستادگی ملت را دیده و می داند برای غلبه بر دشمن مجهز و آماده هستیم.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/1/10
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل سنت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و این موضوع در برپایی مراسمات این ایام کاملا مشهود است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/1/9
حضرت آیت الله وحید خراسانی گفتند: همه ی هیئات اقدام کنند، تا نیمه شعبان احیاء شود. در اقطار جهان، مسلمانان سعی کنند، آن روز را احیاء کنند. امسال، نیمه شعبان باید غیر از سال های قبل باشد!
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/1/7
حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: آنقدر می سازیم، تولید می کنیم، به یاری مردم می شتابیم، با فساد مقابله می کنیم، فناوران جوان را بسیج می کنیم، گروه های بی شمار بسیجی را در میدان عزت مردم گسیل می داریم، خانواده ها را یاری می کنیم تا توانمند شوند و قدرت می سازیم تا دشمن ناتوان شود و دیگر یارای تعقیب سیاست هایش را نداشته باشد. ما فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت.
منبع: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب
تاریخ خبر: 1400/1/5
رهبر جنبش «أنصارالله» یمن درسخنانی به مناسبت روز ملی مقاومت و ایستادگی و هفتمین سالگرد مقاومت این کشور تأکید کرد:مثلث آمریکا، انگلیس و اسرائیل عامل اصلی آغاز تجاوز سعودی- اماراتی به یمن است.
منبع: خبرگزاری مهر
تاریخ خبر: 1400/1/5
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز از سال نو در سخنرانی زنده تلویزیونی خطاب به ملت شریف ایران، با تبیین وظایف اساسی دستگاهها و مردم برای تحقق شعار سال و حمایت تولید و رفع موانع آن، سیاست اعلامی در قضیه برجام یعنی لغو تحریم ها و راستی آزمایی آن قبل از بازگشت ایران به تعهدات برجامی را تخطی ناپذیر خواندند و در ادامه، انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ۱۴۰۰ را در ابعاد داخلی و خارجی بسیار مهم برشمردند و...
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/1/2
رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» نام گذاری و تاکید کردند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه جانبه و رفع موانع کاملاً محقق شود.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1399/12/30
بر اساس لایحه قانونی تعیین تعطیلات رسمی کشور مصوب سال ۱۳۵۹، از ۲۹ اسفند تا چهارم فروردین تعطیل رسمی است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/12/28
چهارم شعبان، روز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) اُسوه ایثار کربلا است که روز جانباز نامگذاری شده است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/12/28
نامه پنجاه و سه نهج البلاغه یکی از بهترین منابع درباره سبک زندگی سیاسی است که نظر اسلام درباره حکومت را تبیین می کند. این نامه بخش های فراوانی دارد و در موضوعات مختلفی می تواند به عنوان مرجع و راهنما قرار گیرد..
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/12/28