تعداد موارد : 6394 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
شیخ عیسی قاسم گفت: همانگونه که علما تاکید کرده اند، باید به هر آنچه که طبق توصیه متخصصان امر باعث منع انتشار بیماری کرونا می گردد عمل شود. همچنین پیروی از توصیه های پزشکی (سلامت) صادره از سوی طرفهای متخصص و مطلع که مورد وثوق و اعتماد در زمینه خود بیماری اند ضروری است.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع)  ابنا
تاریخ خبر: 1398/12/22
نماینده خبرگان با تأکید بر انس با خداوند متعال در شرایط سخت گفت: باید دائم خدا را حمد و تسبیح کنیم تا بتوانیم در سختی ها هم جمال و رحمت الهی را مشاهده کنیم.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/12/21
دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه ای اعلام کرد مراسم سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای که همه ساله در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی برگزار می شد، امسال به علت توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری ناشی از ویروس کرونا برگزار نخواهد شد و معظم له به مشهد مقدس سفر نخواهند کرد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/12/20
رئیس قوه قضائیه گفت: اولین مراکزی که برای تعطیلی اجتماعات خود اعلام آمادگی کردند، نهادهای مرتبط با روحانیت بود. البته تشخیص وزارت بهداشت به عنوان فرمانده قرارگاه مقابله با کرونا این نبود که شهر خاصی قرنطینه شود و در این موضوع تصمیم‎گیری به‎صورت کامل و بدون هیچ‎گونه ممانعتی در اختیار این قرارگاه بود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/12/20
به روز رسانی کتابخانه امام علی علیه السلام با بیش از ۶۲۰ عنوان و درحدود ۱۰۰۰ جلد کتاب، که یکی از کتابخانه های تخصصصی و موضوعی موجود در، پایگاه کتابخانه دیجیتال نورلایب وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی می باشد.
منبع: پایگاه کتابخانه دیجیتال نور
تاریخ خبر: 1398/12/17
آیت الله مجتهد شبستری با تاکید بر لزوم رعایت توصیه های بهداشتی توسط مردم برای جلوگیری از ویروس کرونا، گفت: در کنار دعا و توسل باید به توصیه های پزشکی توجه کرد. زیرا موثر واقع شدن دعاها و توسلات با تمکین به معالجات پزشکی محقق می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/12/17
حجت الاسلام قمی با دعوت از عموم ملت ایران برای پیوستن به پویش ملی «به توان ما»، گفت: از طریق این پویش هزینه آئین های مذهبی همچون اعتکاف که در پی شیوع کرونا لغو شده است، به خرید و توزیع بسته های سلامت در مناطق محروم اختصاص می یابد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/12/17
«شیخ الاسلام» از شش سال اقامه نماز صبح در حرم حضرت رقیه (ع) تا گریزان بودن از نام و مقام/ دیپلماتی که مورد علاقه سیدحسن نصرالله بود
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/12/17