تعداد موارد : 5412 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
مدیرکل صدا و سیمای قم: اگر مجموعه نور در انقلاب اسلامی شکل نگرفته بود، امروز خیلی از منابع و آثار در اختیار ما نبود و خیلی از مسیرها را نرفته بودیم.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/9/1
انجمن های علمی حوزه با حدود پنج هزار عضو وابسته و پیوسته در سراسر کشور و در لبیک عملی به فراخوان رهبری معظم، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری مشترک و هدفمند با مرکز الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت در بررسی و نقد علمی و روشمند الگوی پایه و تصحیح و تکمیل آن اعلام می دارد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/9/1
نخستین همایش از سلسله همایش های حقیقت مجازی با حضور امیر خوراکیان، معاون شورای عالی فضای مجازی، پنجشنبه یکم آذرماه در تالارشهر برگزار می شود.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1397/8/30
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، در جهت تقریب مذاهب اسلامی و اتحاد مسلمین، نرم‌‌افزارکتابخانه احادیث فریقین، دربردارنده مهم‌‌ترین منابع حدیثی شیعه و اهل سنت را تولید و عرضه نمود.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/8/29
جشن امضا و رونمایی مجموعه 8 جلدی آهوانه اثر محمدسادات اخوی در کتابخانه و موزه ملی ملک، برگزار شد.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/8/29
حجت الاسلام والمسلمین سهرابی گفت: دوره آموزشی «بازار و رسالت های طلبگی» شامل ۲۰ ساعت کلاس کارگاهی است. در این کارگاه ابعاد اقتصادی بازار برای طلاب تشریح و هویت دینی، فرهنگی و اجتماعی بازار تهران بررسی می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/8/28
پژوهشکده کلام اهل بیت علیهم السلام پژوهشگاه قرآن و حدیث کتاب «معناشناسی قلب در قرآن» تألیف حجت الاسلام دکتر شعبان نصرتی را به زبان فارسی منتشر کرد.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث
تاریخ خبر: 1397/8/28
آخرین نسخه از نرم‌افزار فیش نگار نور به صورت رایگان از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نورسافت در اختیار کاربران قرار گرفت.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/8/28