تعداد موارد : 7545 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
رئیس مجلس خبرگان رهبری: با روحیه جهادی که از رئیس جمهور سراغ داریم باید رسیدگی به امور معیشتی مردم که از اولویت های برنامه ایشان است، سرعت گیرد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/11
یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه مردم از گرانی رنج می برند و باید برای حل این معضل فکر اساسی صورت گیرد، گفت: پایین آمدن ارزش پول ملی کشور تأسف آور است و باید این معضل حل شود و به دنیا نشان دهیم که حکومت اسلامی در همه عرصه ها موفق است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/6/11
از نرم افزار اندرویدی لغت نامه دهخدا که که حاصل تلاش مشترک موسسه لغت نامه دهخدا و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است، در خلال جشنواره دیجیتال دانشگاه تهران، چهارشنبه 10 شهریور، ساعت 10 صبح رونمایی می شود.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/6/10
حضرت آیت الله جوادی، پیش از ظهر چهارشنبه 10 شهریورماه، در آیین افتتاحیه سال تحصیلی حوزه علمیه تهران که در سالن همایش های مجتمع فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه برگزار شد با بیان اینکه طلاب باید در راهبری جامعه انسانی نقش فعالی داشته باشند، اظهار داشتند: همه طلاب در راهبری جامعه نقش اساسی دارند و از ذات اَقدس اِله مسئلت داریم آنچه خیر ملت است در سایه قرآن و عترت و به وسیله شما علمای بزرگوار و سایر اعلام اسلامی، منطق قرآن و عترت به خوبی در جامعه تبیین شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/10
مصرف مکمل های غذایی یکی از بهترین راه ها برای حفظ وضعیت مطلوب بدنمان در هنگام بحران ویروس کرونا ست، زیرا سلامتی بدن، مساوی است با ایمنی بالا تر، که در نتیجه به محافظت کافی در برابر کرونا منجر می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/9
مسئول دبیرخانه رقابت های علمی نخبگانی حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: مهلت ثبت نام چهار عرصه «ادبیات عرب»، « منطق و فلسفه»، « کلام اسلامی» و « فقه و اصول» تا ۱۵ شهریور و «معارف قرآنی» تا ۳۰ شهریور در نظر گرفته شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/9
پخش تصاویر و کلیپ های برجای مانده از تاریخ رجایی و باهنر، نوستالژی عجیبی را در دل ایرانیان ایجاد می کند؛ خاطره و شاخص هایی که برای بسیاری از مردم، زیبا و ماندگار است.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1400/6/8
مرحوم علامه از سابقون انقلاب به شمار می آید که در سال ۱۳۳۸، یعنی ۴ سال پیش از آغاز نهضت امام(ره) در ۴۲، از سوی ساواک از سخنرانی ممنوع شده بود.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1400/6/8
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار رئیس جمهور و اعضای دولت جدید، با تأکید بر لزوم استفاده کامل دولت از هر ساعت فرصت گذران خدمت به مردم، تمرکز دولت بر بازسازی «انقلابی، عقلانی و خردمندانه» در همه عرصه های مدیریتی کشور را ضروری خواندند و با اشاره به اولویت مسائل اقتصادی، نکات و توصیه های مهمی را درباره «مردمی بودن»، «عدالت ورزی»، «فسادستیزی»، «احیای امید و اعتماد مردم» و «انسجام و اقتدار و اشراف دولت» بیان کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/6/6
رئیس پلیس راهور استان قم بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا تردد به شهرهای قرمز و نارنجی همچون قم همچنان ممنوع است.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1400/6/6
حجت الاسلام و المسلمین مهدی رستم نژاد گفت: آغاز سال تحصیلی رسماً روز شنبه ۱۳ شهریورماه به صورت افتتاحیه مجازی درقم برگزار خواهد شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/4