تعداد موارد : 6219 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
حبیب الله از برادر طلبه شهیدش که کوچک تر از آنان بود، این گونه سخن به زبان آورد: او یک نمونه در بین ما ۴ برادر بود؛ با سن کمی که نسبت به بقیه داشت، همراه ما در کارگاه موتابی فعالیت می کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/30
رئیس قوه قضائیه، بازداشت افراد به منظور جمع آوری ادله را ممنوع اعلام کرد و خطاب به قضات گفت: ابتدا دلایل را جمع آوری و سپس درصورت ضرورت حکم دستگیری بدهید.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/30
حضرت آیت الله جوادی آملی با تأکید بر توجه به علم دینی گفت: اگر حوزه و دانشگاه به برکت قرآن و عترت مسیر حیات بخشیدن به علم را در پیش بگیرند، فضای علمی کشور الهی خواهد شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/28
سومین فراخوان آثار علمی پژوهشی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ویژه اساتید، نخبگان و پژوهشگران حوزه علمیه از سوی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم اعلام شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/28
فعالیت های انقلابی شهید مفتح تنها منحصر به مسجد قبا در زمان انقلاب نبود و نقش آفرینی وی در مساجدی همچون الجواد(ع)، جاوید و صاحب الزمان(عج) در تهران نیز به خوبی حس می شد و آثار فراوان داشت.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/9/27
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اگر مدیر بر روندها و مناسبات غربی اعتقاد داشته باشد و عطشی برای اسلامی کردن امور نداشته باشند، مخاطبی فعال نخواهد بود و در نتیجه انگیزه ای برای تولید علم به وجود نخواهد آمد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/27
حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت الاسلام حمید شهریاری را به دبیرکلی مجمع تقریب مذاهب اسلامی منصوب کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/9/25