تعداد موارد : 5597 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
سومین دوره نمایشگاه و جایزه کتاب‌های موضوعی مرآت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با تقدیر از ۹۰ نویسنده، دوشنبه ۸ بهمن در باغ کتاب تهران برگزار می‌‎شود.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/11/7
ششمین اجلاسیه سراسری انجمن‌ها و تشکل‌های فرهنگی جامعة المصطفی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه بین‌الملل و با محوریت اندیشه‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، در مشهد برگزار می‌شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/11/6
اولین کنگره بین‌المللی امام رضا(ع) و گفت‌و‌گوی ادیان را با حضور علما، اندیشمندان و رهبران ادیان از 18 کشور 10 و 11 بهمن 97 در مشهد برگزار می کند.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1397/11/6
نشست علمی «نگاهی تاریخی به علوم انسانی اسلامی در دوره چهل ساله انقلاب اسلامی» با حضور اساتید، محققان و پژوهشگران داخلی و خارجی جامعة المصطفی(ص) شنبه، سوم بهمن ماه، برگزار خواهد شد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/11/2
حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی از برگزاری مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان بیستمین همایش کتاب سال حوزه با سخنرانی آیت الله العظمی مکارم شیرازی و آیت الله اعرافی مدیر حوزه در روز پنج‌شنبه چهارم بهمن ماه در قم خبرداد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/11/2
شهید صدر با رویکردی واقع‌نگرانه و مبتنی بر اصول اسلامی مورد پذیرش همه مسلمانان، احادیث نقل شده از سوی خلیفه را در بوته نقد گذاشته و معانی قابل برداشت از آن احادیث، نظر خلیفه دربارۀ آن‌ها، صحت آن‌ها و تطابقشان با قرآن کریم را نشان می‌دهد و در پایان از رهگذر بحثی فقهی، مخالفت رفتار خلیفه را با معیارهای اسلامی، به اثبات می‌رساند
منبع: منبع : شبکه اجتهاد
تاریخ خبر: 1397/10/29