تعداد موارد : 7590 خبر180 - 1
مرتب سازی براساس :
از جمله مهم ترین موارد امر به معروف و نهی از منکر برپایی شعائر دینی و مجالس عزای حسینی علیه السلام با رعایت موازین بهداشتی و دستورات مسئولین امر است که می تواند مقدمه ای برای احیای ارزشهای دینی و آگاهی دادن جامعه نسبت به مبارزه با منکرات است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/16
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تأکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مراسم های عزاداری و حفظ سلامت عزاداران حسینی، گفت: حفظ سلامت مردم منافاتی با عزاداری و تعظیم شعائر ندارد.
منبع: به گزارش خبرنگار مهر،
تاریخ خبر: 1400/5/14
مراسم تحلیف رئیس جمهور هشتم امروز پنجشنبه با حضور ۱۱۵ مقام رسمی از ۷۳ کشور جهان در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/5/14
سخن یک مبلّغ علوم دینی باید میزان داشته باشد" وَ لا یَخْشَوْنَ أَحَداً إِلَّا اللَّهَ" از غیر خدا نترسد اگر بنا باشد خشیت از دیگران باعث شود که ما سخن خدا را نگوییم از اسلام دیگرچیزی باقی نمی ماند، نباید مخالفان را در نظر بگیریم، بلکه باید خدا را مد نظر داشته باشیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/13
متن حکم تنفیذ ریاست جمهوری حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی مراسم تنفیذ ریاست جمهوری دوره سیزدهم، صبح امروز در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/5/12
در راستای تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر طراحی نظام قضایی ایران مبتنی بر نظام قضای اسلامی، فراخوان حمایت از پژوهش های دانشگاهی و حوزوی از سوی پژوهشگاه قوه قضاییه منتشر شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/11
همزمان با هشتمین سال فعالیت سامانه مشابه یاب سمیم نور، علاوه بر رونمایی از رابط کاربری جدید، 15000 جلد از کتب تمام متن عربی نیز به بانک داده های این سامانه اضافه شد.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1400/5/11