تعداد موارد : 5771 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
مراجع معظم تقلید با دعوت از عموم مردم به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کردند: همه مردم در راهپیمایی این روز شرکت کنند چرا که قدس شریف، اسلامی است و باید به همین حالت بماند.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا
تاریخ خبر: 1398/3/9
رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه این مقدار افزایش ورودی پرونده پذیرفتنی نیست تصریح کرد: هر امری که باعث کاهش ورودی پرونده شود در دستور کار است و از اندیشمندان حوزه هم برای همکاری در این باره کمک خواست.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/3/9
امام موسی صدر در سخنانی درباره سلوک امام علی (ع می گوید: هر یک از ما چه عالم چه جاهل، چه رهبر چه مردم و چه تاجر چه فقیر باید خود را با ترازوی علی (ع) بسنجد، چرا که علی (ع) صراط مستقیم است، علی (ع) با حق است و علی (ع) همان قسطاس (ترازو) است که در تفسیر آیه «وزنوا بالقسطاس مستقیم» بیان شده، قسطاس همان علی (ع) است یا مصداق کامل قسطاس همان علی (ع) است.
منبع: خبرگزاری شفقنا
تاریخ خبر: 1398/3/8
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۸ مبلغ وام ازدواج را به ۳۰ میلیون تومان برای هریک از زوجین ارتقا دادند و حالا در بانک مرکزی شرایط و ضوابط قانونی بهره‎مندی از این تسهیلات را اعلام کرده است.
منبع: خبرگزاری شبستان،
تاریخ خبر: 1398/3/8
یکی از دلایل مهجوریت نهج البلاغه در میان عموم مردم «روحانیت» است/ شرح کامل نهج البلاغه نیاز نیست، نوشتن شروح موضوعی ضروری است/ براساس دستورات نهج البلاغه بر مردم حکومت نکردیم
منبع: خبرگزاری شفقتنا
تاریخ خبر: 1398/3/5
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از دانشجویان بیان کردند؛ در دیدار هزاران نفر از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای «علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و صنفی دانشجویان» حدود دو ساعت به بیان دغدغه ها و دیدگاههای خود درباره مسائل مختلف روز پرداختند و. . .
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/3/2
زمان شروع کار کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات دولتی در روز های شنبه و چهارشنبه مورخ ۴ و ۸ خرداد ماه برابر با نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تأخیر تعیین می گردد.
منبع: خبرگزاری ابنا
تاریخ خبر: 1398/3/2
طرح «قرآن رومیزی» با هدف هرروز با قرآن قابل استفاده برای همه اقشار جامعه در نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی یزد به نمایش درآمد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/3/1
«حدیث حُسن»، کنگره ملی شعر امام حسن(ع)، با هدف عرض ارادت شاعران به ساحت مقدس امام مجتبی(ع) فراخوان داد. علاقه مندان برای شرکت در این دوره کنگره می توانند در دو بخش اصلی و ویژه آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/3/1
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اعلام برگزاری دومین اعتکاف رمضانیه در مسجد مقدس جمکران، گفت: ۵۰۰نفر از خواهران و برادران در دهه سوم ماه مبارک در این مسجد معتکف می شوند و حدود ۱۰۰نفر از خادمان به آنها خدمت رسانی می کنند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/3/1