تعداد موارد : 6891 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
مخدومی با بیان اینکه مربیان جامعه به تقریظ، نگاه انحصاری می کنند، گفت: آنها تصور می کنند این سنت حسنه باید فقط از جانب رهبر معظم انقلاب صورت گیرد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/8/25
حجت الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت روز شهید بیان داشت: باید قدر شهدا را بدانیم که امنیت، قدرت و حضور مقتدرانه در معادلات منطقه ای را برایمان به ارمغان آوردند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/8/22
«سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی در ادامه ایران هراسی هایش طی سخنانی در مراسم آغاز به کار هشتمین دور از مجلس شورای این کشور از جامعه جهانی خواست موضع قاطعی برای مقابله با آنچه که او تلاش ایران برای دستیابی به سلاح کشتار جمعی خوانده، اتخاذ کند.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1399/8/22
«داود فیرحی» استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و پژوهشگر حوزه اندیشه سیاسی بر اثر کرونا درگذشت. رساله کارشناسی ارشد وی با عنوان «اندیشه سیاسی شیعه در دوره قاجاریه» بود. رسالهٔ دکترای وی هم «دانش، قدرت و مشروعیت در اسلام» نام داشت که با الهام از روش شناسی فوکو و هرمنوتیک گادامر تنظیم شد. فیرحی مؤلف ۱۰کتاب و همچنین دارای حدود ۶۰مقاله منتشر شده در مجلات و کنفرانس های علمی در حیطه اندیشه سیاسی اسلام است.
منبع: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب
تاریخ خبر: 1399/8/21
آیت الله عالمی گفت: رابطه خصمانه آمریکا در طی ۴۱سال پس از پیروزی انقلاب حقانیت مواضع جمهوری اسلامی در ارتباط با این دولت را نشان می دهد ندیده ایم فردی از جمهوری خواه یا دموکرات آمریکایی حقوق ایران را در روابط بین الملل به رسمیت بشناسد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/8/21
رئیس مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج) با یادآوری اقدام قریب به یک دهه قبل و اختلاف برانگیزانه شیعه انگلیسی در شبکه ماهواره ای فدک در توهین به عایشه همسر پیامبر گفت: این اقدام غیر اخلاقی و مذهبی آنان باعث انتقام کورکورانه چند سال بعد داعش علیه شیعیان در ذبح و ریختن خون ۱۷۰۰سرباز شیعه عراقی در واقعه اسپایکر سال۲۰۱۴شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/8/20
خراسانی گفت: شاید برخی نقش علامه را در پیروزی انقلاب اسلامی جدی نگیرند اما ایشان با تربیت شاگردانی ارزشمند همچون شهید مطهری،نقش بی بدیلی را در تحقق انقلاب اسلامی داشتند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1399/8/18