تعداد موارد : 6394 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
در مورد اتهامی که به جامعه المصطفی زده شد، من به عنوان یک انسان مطلع و عضو هیئت امنای جامعه المصطفی عرض می کنم که این یک اتهام است. اصلاً در آن زمان تردد طلبه های چینی نداشتیم و هیچ طلبه چینی باعث شیوع این بیماری نشد و این یک اتهام و تسویه حساب سیاسی است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/9
ارزش و فضیلت های ماه شعبان به قدری زیاد است که «پیامبراکرم (ص)» در این مورد فرمودند: رجب شهر اللّه و شعبان شهری و رمضان شهر امّتی رجب ماه خدا و شعبان ماه من و رمضان ماه امت من است.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1399/1/7
وزیر کشور در بیانیه ای تاکید کرد: طبق دستور رئیس جمهور از امروز مقررات جدی تری نسبت به آن دسته از هموطنان که نسبت به تذکرات ایمنی بخش و بهداشتی توجه لازم ندارند اعمال می شود.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1399/1/7
پای کرونا که به مازندران باز شد دکتر عزم رفتن کرد. گفتم نرو! شما جانباز شیمیایی هستی. ریه ات طاقت کرونا ندارد. گفت یک سری از همکارها بیمارستان را رها کردند. من هم نرم؟ گفتم شما که چند سال قبل از دانشگاه علوم پزشکی مازندارن بازنشسته شدی. تعهدی نداری. این همه پزشک جوان داریم. میدان خالی نمی ماند. گفت اگر ماند چی؟ اگر دکتر نبود که به داد مریض برسد چی؟ رفت و با شهادتش داغ بر دلمان گذاشت.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/6
در این روزها به عنوان عصرانه «فرنی» و «حریره بادام»توصیه می شود که بهتر است همراه با کمی هل و دارچین مصرف بشود و برای شیرینی آن هم بهتر است از شیره انگور استفاده بشود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/6
خراسان رضوی مدیر روابط عمومی آستان قدس رضوی گفت: توقف موقت حضور زائر در حرم بر اساس ابلاغیه ستاد ملی کروناست و بازگشایی حرم در پنجم فروردین صحت ندارد و زمان بازگشایی نیز هنوز مشخص نیست.
منبع: خبرگزاری ایسنا
تاریخ خبر: 1399/1/5
طلبه جهادگر بابیان این که خدمت رسانی به بیماران نزد خداوند بسیار باارزش است، گفت: زندگی طلاب باید همانند ائمه و در راستای تبلیغ دین باشد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/5
حضرت آیت الله جوادی آملی رخدادها را هماهنگ با رحمت مطلقه الهی دانست و با بیان این که در نظام خلقت چیزی شر نیست، نقش تعیین کننده دعا و نیایش را در مقابله کرونا تبیین کرد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1399/1/4
رئیس مجلس در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی تهران گفت: برخی رسانه های خارجی به خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب ایران در مقابله با کرونا اذعان کرده اند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/4
خدمت رسانی را از بیمارستان آغاز کردم، وقتی احساس کردم جنازه مسلمانان روی زمین مانده راهی غسالخانه شدم، دیدم که شستن میت قضیه ای خاص است و هرکسی وارد این مقوله نمی شود. با خودم گفتم که برای کمک به بیماران داوطلبان دیگری حضور پیدا می کنند اما برای غسل دادن فوتی ها هرکسی راضی به حضور نمی شود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/4
بعثت، نقطه آغازین اسلام است چرا که دین اسلام که در سال های نخست با پیروانی اندک و در شرایط سخت آغاز شد بعد ها در سراسر جهان انتشار یافت و دل های فراوانی را به سوی خود جذب کرد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1399/1/3
رییس قوه قضاییه عصر دیروز به صورت از پیش اعلام نشده از شعبه کشیک دادسرای تهران در ایام نوروز بازدید کرد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/1/3
قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب خمینی کبیر (ره) و رهبر انقلاب مهمترین و محبوب ترین چهره قرن ۲۱ شد که همین نشان دهنده قدرت انقلاب اسلامی است که می تواند شخصیتی با این مختصات را خلق کند.
منبع: خبرگزاری مهر
تاریخ خبر: 1399/1/2