تعداد موارد : 6016 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
حجت الاسلام نواب با بیان اینکه سخنران باید صبور و شکیبا باشد، گفت: سخنران باید از بکار بردن واژه هایی که ایجاد رخوت و سستی می کند، بپرهیزد و در مقابل عباراتی را به کار برد که انرژی مثبت به زائر منتقل می کند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/7/14
شیخ «خلیل یاروب ساحوری» مستبصر شیلیایی و متفکر اسلامی آمریکای لاتین که عضو "مجمع عمومی" مجمع جهانی اهل بیت(ع) بود و بیش از ده سال با خبرگزاری ابنا فعالیت داشت بر اثر عارضه کبدی دار فانی را وداع گفت.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/7/13
حضرت آیت الله جوادی آملی با انتقاد از برخی غفلت ها از غارتگری بیت المال، خواستار ثبت این خیانت ها در تقویم سیاسی کشور برای ماندگاری و عبرت در تاریخ شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/7/11
مدیر سایت دانشنامه تخصصی علومی اسلامی ویکی فقه به فعالیت های مختلف این سایت و مدرسه فقاهت یا eshia پرداخت که در دو بخش و به شکل مجزا، فعالیت های صورت گرفته در این دانشنامه و مدرسه فقاهت ارایه شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/10
محمدی فر با اعلام آغاز به کار ۲۶۰۰ موکب اربعین حسینی از ۱۵ مهرماه، گفت: امسال نسبت به سال گذشته امکانات مواکب ۶۰ درصد افزایش یافته است. به منظور سهولت حمل و نقل زائران، تردد وسایل شخصی از کلیه مرزها از ۱۵ تا ۳۰ مهرماه ممنوع است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/7/9
"روز جهانی ناشنوایان" بهانه ای ای شد که به سراغ یکی از روحانیونی که ۱۴ است وقت و عمر خود را صرف انتقال مفاهیم دینی به ناشنوایان از طریق زبان اشاره کرده است، برویم و از حال و هوای تبلیغ دین در بین کسانی که از نعمت شنوایی بی بهره اند، جویا شویم. این روحانی جهاد گر کسی نیست جز «حجت الاسلام محمدعلی عرب» از دیار کریمان.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/9