تعداد موارد : 6219 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
در پی واقعه تاسف بار سیل در سیستان و بلوچستان، مرجع عالیقدر آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی، ضمن اظهار همدردی با حادثه دیدگان عزیز و ارسال هیئتی جهت حضور در مناطق سیل زده جهت بررسی وضعیت و کمک رسانی به مردم شریف این منطقه. .
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/10/24
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر و هیأت همراه تأکید کردند: شرایط کنونی منطقه بیش از پیش نیازمند تقویت ارتباطات کشورهای منطقه و تأثیر نپذیرفتن از القائات بیگانگان است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/10/23
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به رد صلاحیت حدود ۹۰ نفر از نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی گفت: این افراد بیشتر به علت جرایم و سوء استفاده های مالی تأیید صلاحیت نشده اند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/10/23
تجاوزات خطرناکی که در روزهای اخیر رخ داد و نقض مکرر حاکمیت عراق همراه با ضعف آشکار مقامات مربوطه در زمینه محفاظت از کشور و مردم نسبت به آن حملات و آن تخلفات، بخشی از پیامدهای بحران کنونی است و از همه خواسته می شود
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/10/21
با تلاش مهندسان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور)، نسخۀ 1.0.4 نرم افزار کتابخانه دیجیتال نور (نورلایب)؛ بزرگترین بانک اندرویدی متن و تصویر کتاب علوم اسلامی، عرضه شد.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/10/19
مراسم بزرگداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان جنایت رژیم تروریستی آمریکا در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/10/18
وزیر خارجه ایران با انتشار چندین عکس از حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد قاسم سلیمانی خطاب به رئیس جمهور آمریکا نوشت: آیا در عمر خود چنین اقیانوسی از انسان را در یک جا دیده ای؟
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/10/17
دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: هیچ یک از تلاش های امریکا برای اعمال فشار بر لبنان و هم چنین جنگ یمن فایده ای نداشته و تصمیم جنگ نیز از سوی امریکا بوده است.
منبع: جام نیوز
تاریخ خبر: 1398/10/16
حضرت آیت الله جوادی آملی در درس خارج فقه خود با اشاره به مجاهدت های مخلصانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در فراق این سردار رشید اسلام گریست.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/10/16