تعداد موارد : 8117 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
اسماعیلی، آیت الله شاهچراغی را تنها متعلق به استان سمنان ندانست و گفت: این عالم وارسته یک چراغ روشن برای جهان تشیع است و اساس پایداری مکتب اهل بیت (ع) وابسته به چنین عالمانی است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/3/19
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار دست اندرکاران حج امسال، حج را ستون زندگی انسان و دربردارنده پیام ها و درس های مهمی برای ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی انسان دانستند و بر لزوم تأمین امنیت همه زائران بویژه زائران ایرانی به عنوان مطالبه جدی جمهوری اسلامی از دولت میزبان تأکید کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/3/18
مراسم رونمایی از کتب تفسیری رهبر معظم انقلاب (مدّظلّه العالی) توسط دفتر نمایندگی حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدّظلّه) در مشهد با حضور استاد و مفسر قرآن کریم؛ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1401/3/17
امروز (۱۵ خرداد) ساعت ۱۹ در کنار تمثال مبارک امام خمینی(ره) واقع در میدان مرجعیت شهر قم، نونهالان و نوجوانان قمی، سرود بین المللی «سلام فرمانده» را همخوانی می کنند.
منبع: خبرگزاری شبستان از قم
تاریخ خبر: 1401/3/15
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد: قیام ۱۵ خرداد اوج شور و شعور مردم است و انقلاب را به نتیجه رساند. شهدای قیام ۱۵ خرداد مظلوم هستند و حق بیشتری بر گردن مردم دارند.
منبع: خبرگزاری صدا وسیما
تاریخ خبر: 1401/3/15
حضرت آیت الله خامنه ای در اجتماع پرشور مردم در مرقد مطهر رهبر کبیر انقلاب به مناسبت سی وسومین سالگرد عروج آن عزیز سفر کرده، امام خمینی را روح جمهوری اسلامی، شخصیتی حقیقتاً استثنایی وامامِ «دیروز و امروز و فردای ملت ایران» خواندند و تأکید کردند: نسل جوان و هوشمند کنونی برای اداره آینده کشور و رساندن ملت به قله های پر شکوه به نرم افزاری مطمئن، جامع، شتابدهنده وتحول آفرین یعنی درسها و گفتار و رفتار امام نیاز دارد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/3/14
ساده زیستی امام خمینی(ره) و دوری ایشان از تجملات و زخارف دنیوی، مسأله ای است که دوست و دشمن به آن اذعان داشته و کسی نمی تواند منکر این حقیقت شود که ساده زیستی از جمله مهم ترین ویژگی های سبک زندگی نورانی پیر جماران بوده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/3/14
حجت الاسلام حسنلو با بیان اینکه عفاف وحجاب در سیره حضرت معصومه(س) بهترین درس برای بانوان امروز جامعه ما است گفت: بانوان به تاسی از حضرت معصومه(س) در عمل به تکالیف خود هم می توانند به رتبه هایی از پاکی دست یابند و هم مادران خوبی باشند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/3/11