تعداد موارد : 7190 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
در طلیعه ماه مبارک رمضان، بهار قرآن، مراسم انس با قرآن کریم با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی از طریق ارتباط تصویریِ حسینیه امام خمینی(ره) با مصلای تهران برگزار شد و قاریان قرآن کریم به تلاوت آیات نور پرداختند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/1/26
مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش: با توجه به روند شیوع بیماری کرونا، بازگشایی حضوری تا پایان سال نخواهیم داشت و مدارس با همین وضعیت فعلی آموزش ادامه خواهند داد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/1/26
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور) بر خود وظیفه می داند که در این ماه پر خیر و برکت، ویژه برنامه هایی را به ساحت روزه داران و علاقمندان به معارف قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام تقدیم نماید.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/1/25
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز بزرگداشت عطار نیشابوری پیامی صادر کرد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/1/25
براساس گزارش گروه های رصدی ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در سراسر کشور هلال ماه رمضان در غروب روز دوشنبه رؤیت نشد. بنابراین ماه شعبان ۳۰ روزه بوده و چهارشنبه ۲۵فروردین۱۴۰۰ اولین روز از ماه مبارک رمضان خواهد بود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/1/24
وزیر بهداشت شرایط برگزاری مراسم ماه رمضان را اعلام و تأکید کرد: مراسم احیاء می تواند همچون سال گذشته با رعایت فاصله و تعداد محدود در فضای مناسب و باز در کلیه شهرها حداکثر به مدت ۲ ساعت اجرا شود.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1400/1/23
حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم با بیان اینکه در مورد رمز ارزها تحقیقات متعددی انجام شده است، گفت: حقیقت مسئله این است که در مورد رمز ارزها همچنان ابهامات جدی وجود دارد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/1/22
۱۷۶ سال پیش، در روز بیست و هفتم شعبان سال ۱۲۶۶ هجری قمری «سید علی محمد شیرازی» موسوم به «باب»، مدعی دروغین نبوت و مهدویت، اعدام شد.
منبع: خبرگزاری صدا وسیما
تاریخ خبر: 1400/1/21
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی تأکید کرد: شهید صیاد الهام بخش و راهنمای نسل های جدید و رویش های بالنده نیروهای مسلح به ویژه در عرصه صیانت و تعمیق عنصر وحدت است.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1400/1/21