تعداد موارد : 7545 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
رهبرمعظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار مدال آوران بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو، با قدردانی صمیمانه از قهرمانان کشورمان گفتند: مهمترین پیام قهرمانی ورزشکاران افتخارآفرین کشور در صحنه های بین المللی، امکان تحقق کارهای به ظاهر نشدنی و انتقال پیام ایستادگی و امید و نشاط به جامعه و جوانان است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/6/27
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت همه مدارس در همه مقاطع تحصیلی در مناطق قرمز کرونایی به طور کامل غیرحضوری خواهد بود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/25
با پیدایش حوادث گوناگون نظیر کرونا باید شرایط را عوض کنیم، نه اینکه کار را تعطیل کنیم. اگر امکان برقراری جلسات حضوری و تبلیغ چهره به چهره وجود ندارد، می توان از فضای مجازی و راه های دیگر برای تبلیغ استفاده کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/24
کتاب اربعین بهشت روی زمین، نخستین کتاب با موضوع اربعین و به زبان اسپانیایی است که همزمان با روز اربعین حسینی از سوی انتشارات بین المللی فانوس دریایی در بوگوتا پایتخت کشور کلمبیا رونمایی می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/23
سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان ضمن استقبال از تشکیل کابینه در این کشور گفت که باید کابینه، به معیشت مردم و اقتصاد آنان اهمیت بدهد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1400/6/23
معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: مسأله محوری و حرکت به سمت برنامه، مبنای تغییر و جابه جایی ائمه جمعه است و ۵۴ درصد این تغییرات و جابه جایی ها با ملاک جوانی و بومی گزینی اتفاق افتاده است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/6/22