تعداد موارد : 6305 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت که مسلمانان جشن اخراج صهیونیست ها از فلسطین اشغالی را قبل از پایان ماموریت ایران در سوریه، در دمشق برگزار خواهند کرد.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1398/12/1
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در برنامه بسیج دانشجویی گفت: هنوز برخی از این ها مدام می گویند نگذاشتند، داشت انجام می شد، ولی نگذاشتند، یا اینکه دنبال این هستند که غرب از آنها مایوس نشود. اینها تا ایران را کت بسته تحویل دشمن ندهند بیخیال نمی شوند.
منبع: جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/11/30
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پرشور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/29
نرم افزار دستور 2- 5- 1، با ارائه متن بیش از 900 عنوان از قوانین و مقررات حقوقی و کیفری و ارائه نسخه متناسب با سیستم عامل اندروید، امکان دسترسی آسان و تحقیق گسترده در متون قانونی را فراهم نموده است
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/11/29
دبیرکل حزب الله لبنان مسئولیت همه جنگ های ایجاد شده در منطقه از سال ها پیش تاکنون که آخرین آن جنگ داعش بود را بر عهده آمریکا دانست.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع)  ابنا
تاریخ خبر: 1398/11/28
در خجسته سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها فضای حسینیه امام خمینی(ره) معطر به یاد و نام دخت گرامی پیامبر اعظم(ص) شد و مداحان و شاعران اهل بیت علیهم السلام به قرائت اشعاری در وصف آن بانوی بزرگ اسلام پرداختند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/27
مقام معظم رهبری همواره در دیدار های خود بر شاخصه های یک نماینده اصلح تاکید کرده و در مجموع سخنان خود در این باره ۱۹ شاخصه برای نماینده اصلح تبیین کرده اند که در این گزارش آن ها را با هم مرور می کنیم.
منبع: جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/11/26
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در هیچ کشوری اجازه نمی دهند مخالفان قانون اساسی و مبانی آن کشور در انتخابات شرکت کنند، گفت: در ایران هم عقلانی و منطقی نیست کسی که قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول ندارد وارد مجلس شود.
منبع: جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/11/26