تعداد موارد : 7702 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه عالم، عارف به زمان است گفت: علم را با نیاز و متناسب با روز باید پیش برد تا مردم بدانند علوم اهل بیت چقدر برای جامعه مفید است.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1400/9/6
رئیس جمهور بر ضرورت تداوم همکاری و هماهنگی مؤثر تیم اقتصادی دولت به منظور آرامش در بازار و تثبیت قیمت ها تأکید کرد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/9/3
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی با تبریک هفته بسیج، «همت بلند، خردمندی، درست اندیشی و توکل به خدا» را ابزارهای تجربه شده برای غلبه بر مشکلات کشور دانستند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/9/3
عضو شورای عالی حوزه های علمیه، گفت: در پرتو برنامه ۵ ساله حوزه، انتظار داریم تا مدارس علمیه برنامه ۵ ساله خود را ناظر به اسناد بالادستی حوزه های علمیه تدوین و ارائه نمایند، مدرسه باید دورنمایی را برای خود ترسیم و آینده ای روشن را با بهره گیری از امکانات رقم بزند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/9/3
دبیر علمی کمیته ملی کرونا: ما نظر کمیته علمی در خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را با در نظر گرفتن جوانب علمی به ستاد ملی کرونا فردا اعلام خواهیم کرد تا درباره آن تصمیم گیری شود، زیرا به نظر می رسد شیوه نامه های بهداشتی آنطور که باید در مدارس اجرا نمی شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/9/2
رئیس عقیدتی سیاسی سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس ستاد اجرایی همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای مد ظله العالی، ضمن حضور در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و دیدار با رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه را امضا نمودند.
منبع: خبرگزاری نورسافت،
تاریخ خبر: 1400/9/2
با توجه به افزایش تقاضا برای سفر کربلا در هفته اول آذرماه، تعداد کاروان های عتبات افزایش یافت و زمان اولین اعزام به سوم آذرماه موکول شد. علاوه بر این، با تصمیم مسؤولان قرار است تسهیلاتی برای زائران سفر عتبات پیش بینی شود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/9/1
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم مجاهد حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محسن مجتهد شبستری را تسلیت گفتند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/8/27
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با آیت الله نوری همدانی گفت: بسیج مسیر حرکت خود را بر مبنای تحقق بیانیه گام دوم تنظیم کرده است و سند راهبردی 10 ساله ای تهیه و به محضر رهبر معظم انقلاب پیشنهاد کرد که تصویب شد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/8/27