تعداد موارد : 5913 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم به اطلاع می رساند، مرکز خدمات استان طی عقد تفاهم نامه با موسسه آموزش عالی اجتهاد قم، امکان پذیرش دانشجو از بین طلاب و کارمندان مراکز حوزوی و خانواده های محترم آن ها را با ظرفیت محدود فراهم کرده است. تحصیل در این موسسه آموزش عالی در مقاطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت حضوری و در رشته های زیر است:
منبع: مرکز خدمات حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/24
حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به آموزه های امام رضا(ع) گفت: امامت انتخاب نیست تا مردم به کسی رأی امامت دهند چرا که نمی توان به آسمان دست درازی کرد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/4/23
دومین نشست علمی همایش عرفان اهل بیتی با موضوع «نقش تغذیه در سلوک عرفانی بر اساس کتاب و سنت» توسط گروه عرفان پژوهشکده حکمت و دین پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در قم برگزار خواهد شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/23
ثبت نام از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب برادر غیر شاغل ایرانی و غیر ایرانی؛ شیعه و سنی و همچنین همسران و فرزندان طلاب مرحومین و فرزند خواهران طلبه سرپرست خانواده از تاریخ 20 تیرماه 98 آغاز می شود.
منبع: مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1398/4/22
امام رضا(ع) در مناظراتی که مأمون به صورت تحمیلی تشکیل می داد، با پیروان مذاهب و مکاتب مختلف جهان گفت وگو و مناظره می کردند که از نگاه برون دینی همچون همایش های بین المللی بین ادیان بود و از نگاه درون دینی چنین گفت وگوهایی بین فرقه های گوناگون با شیعه دوازده امامی در تاریخ اسلام نظیر ندارد.
منبع: جهان نیوز،
تاریخ خبر: 1398/4/20
آیت الله مقدم قوچانی با اشاره به تصریح ۳۰منبع موثق درباره تعدد فرزندان امام رضا(ع)، گفت: نویسندگان و پژوهشگرانی که به قول شیخ مفید درباره تک فرزند بودن امام جوادع) استناد می کنند، یا کلام شیخ را نخوانده اند یا اینکه به آن توجه کافی نداشته اند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/4/17
کتاب «روایت رهبری» که از سوی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی در ایام سالگرد انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به رهبری منتشر شده بود در فرهنگسرای اندیشه معرفی و رونمایی شد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/4/16
آیت الله جوادی آملی گفت: فردوسی مسئله توحید را حماسه ای کرد، مسئله ولایت و امامت و تشیع را حماسه ای کرد، بعد ایران موحد را، ایران اسلامی را در سایه توحید و ولایت زنده نگه داشت.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع)
تاریخ خبر: 1398/4/15