تعداد موارد : 7190 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
در سالروز میلاد امام سوم شیعیان در سوم شعبان، ضریح مطهر آن امام همام (ع) با حضور دوستداران و شیعیانش تزئین و آراسته شد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/12/27
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به صحبت های انجام شده با مسئولان بانک مرکزی گفت: قرار شد همزمان با آغاز سال 1400، بانک مرکزی قانون جدید چک را به طور کامل اجرا کند. اگر خلف وعده ای در این زمینه رخ دهد، کمیسیون اقتصادی مجلس از بانک مرکزی شکایت خواهد کرد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/12/26
پس از دیدار پاپ با آیت الله سیستانی، هم اکنون یک کاردینال مسیحی و حجت الاسلام کشمیری از سوی مسلمانان آمریکایی در گفت وگویی مجازی این نشست را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/12/26
حضرت آیت الله خامنه ای در یادداشتی قدیمی درباره مناجات شعبانیه نوشتند: مناجات مأثوره ماه شعبان یکی از دعاهایی است که لحن عارفانه و زبان شیوای آن، با مضامین بسیار والا و سرشار از معارف عالی ای همراه است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/12/25
یکی از مراجع تقلید در توصیه هایی خطاب به اساتید و طلاب حوزه های علمیه گفت: یکی از مسائل این است که ان شاء الله اساتید و طلاب به موقع سر درسشان باشند؛ دیگر اینکه اساتید نسبت به شاگردان دلسوزی و رعایت شئون استادی خودشان کنند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/12/24
رهبر معظم انقلاب اسلامی در خجسته عید مبعث پیامبر مکرم اسلام، اهداف این هدیه بزرگ پروردگار را «حکمرانی الهی، رشد بشر، استقرار عدالت و ایجاد حیات طیبه» خواندند و با اشاره به ضرورت منطقی برپایی نظام سیاسی برای تحقق این اهداف بسیار بزرگ افزودند: انقلاب اسلامی به ابتکار و شجاعت امام بزرگوار، خط بعثت نبی مکرم را احیا کرد و به همین علت مورد دشمنی مستمر اشرار عالم قرار گرفته است که «بصیرت و استقامت در صراط مستقیم»، این دشمنی ها را ناکام خواهد گذاشت.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1399/12/22
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه هر روز نظام اسلامی به جلوتر پیش می رود، گفت: اسراییل امروز به دور خودش دیوار می کشد و مطمئن باشد که ما آن دیوار را هم خراب خواهیم کرد.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1399/12/22
آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: با تاکید بر ضرورت بزرگداشت مقام حضرت آمنه آمنه بنت وهب در میان جامعه ما چندان شناخته شده نیست و این کنگره کمک می کند مزایای اخلاقی، مزایای فکری و صفات برجسته او را بزرگ می کند طوری که همه بتوانند اینها را ببینند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/12/20
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به کنگره ملی «لشکر فرشتگان تاریخ ساز» ویژه تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده، این زنان مجاهد، شجاع و فداکار را از برترین قله های افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1399/12/19
اولین نشست کمیته تخصصی تدوین سند ملی فرهنگ جهاد، مقاومت، دفاع، ایثار و شهادت، مهندس سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سردار شکارچی، معاون فرهنگی ستاد کل نیرو های مسلح روز یکشنبه۱۷اسفند۹۹برگزار شد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/12/18