تعداد موارد : 8117 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
مراسم رونمایی از نرم افزار اندرویدی صحیفه سجادیه پنجشنبه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واقع در مصلی بزرگ امام خمینی رحمه الله، نیم طبقه شبستان، سالن سرای اهل قلم، ساعت 19 برگزار خواهد شد
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1401/2/27
معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده به مناسبت روز ملی دختر در فراخوانی از دختران ۱۲ تا ۱۸ سال خواست طرح ها و ایده های خود را تا ۳ خرداد به دبیرخانه جشنواره ملی ایده های نو و خلاقانه دختران (هویت دختر ایرانِ اسلامی) بفرستند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1401/2/26
معاون آموزش حوزه های علمیه گفت: با توجه به درخواست­های مکرر در خصوص تمدید ثبت نام پذیرش حوزه های علمیه برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، سامانه ثبت نام تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۱ همچنان فعال خواهد بود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/2/25
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار صدها تن از معلمان و فرهنگیان، آموزش وپرورش را تربیت کننده نسلی تمدن ساز خواندند و با تجلیل از تلاش های معلمان به ویژه در دوران کرونا و تأکید بر بهبود مسائل معیشتی آنان گفتند: نسل نوجوان و جوان، باید دارای هویت ملی و اسلامی- ایرانی، معتمد به نفس، مقاوم، آگاه از اندیشه های امام و آرمانها، دانشمند و کارآمد پرورش یابد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/2/21
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، از 21 تا 31 اردیبهشت ماه 1401 در نیم طبقه شبستان مصلی امام خمینی رحمه الله، بخش ناشران بین المللی نمایشگاه کتاب پذیرای میهمانان گرامی می باشد.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1401/2/21
دبیر کل حزب الله لبنان در همایش انتخاباتی این جنبش در بیروت با اشاره به مانور اشغالگران صهیونیست گفت: آماده باش حزب الله تا زمان پایان مانورهای اسرائیل ادامه خواهد داشت و این مساله درباره مقاومت فلسطینی نیز صدق می کند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/2/21
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از کارگران، آنان را ستون اصلی خیمه تولید خواندند و با اشاره به سه موضوع اصلیِ «لزوم افزایش فرصت های شغلی»، «تنظیم عادلانه رابطه کار و سرمایه» و «تأمین امنیت شغلی» کارگران گفتند: واردات بی رویه خنجری به قلب «تولید ملی» و «اشتغال کارگران» است، بنابراین باید به صورت جدی از آن جلوگیری شود و در داخل نیز ضمن تولید محصولات با کیفیت، مردم و دستگاههای دولتی مقیّد به خرید تولیدات داخلی باشند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/2/20