تعداد موارد : 6891 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
با توجه به اینکه حرکت و راه اندازی موکب ها نیازمند زمان است، عراق باید زودتر برای پذیرش موکب ها اطلاع رسانی می کرد. البته موافقت عراق برای پذیرش موکب ایرانی به عراق کافی نیست و با وجود موافقت عراق، مسؤولان کشورمان به ویژه ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد اربعین مجوز برای اعزام موکب به عراق صادر نکردند. بنابراین از همه موکب داران می خواهیم به سوی مرزها حرکت نکنند، چون امکان عبور از مرز وجود ندارد.
منبع: خبرگزاری فارس نیوز
تاریخ خبر: 1399/7/12
کتاب «حوزه و بایسته ها (گفتارها و نوشتارها درباره حوزه، روحانیت و مرجعیت)» منتشر شد. شهید آیت الله سید محمدباقر صدر تلاش ویژه ایشان برای بازیابی هویتی حوزه های علمیه دانست. هدف و راهبرد شهید صدر در این کتاب را راهبری امّت و دفاع از تمامیت اسلام دانست که برای همیشه باید مورد توجه حوزه ها، روحانیت و مرجعیت باشد.
منبع: خبرگزاری فارس نیوز
تاریخ خبر: 1399/7/12
عمل به وظایف ضمن این که ادای تکلیف است منشأ تکامل انسان می شود، عزاداری و عرض ادب و ارادت ما به پیامبر و ائمه هدی(ع) از وظایفی است که ما داریم اما از این وظیفه سودی به این بزرگواران نمی رسد بلکه تمام سود آن به خود انسان باز می گردد.
منبع: خبرگزاری رسا نیوز
تاریخ خبر: 1399/7/12
«در لباس سربازی» روایتی ویژه از حضور رهبر انقلاب در جبهه ها از نخستین روزهای آغاز جنگ تحمیلی تا ترور ایشان در تیرماه سال ۶۰ است. در این مستند، برخی تصاویر، فیلم ها، اسناد و همچنین خاطرات شفاهی خودگفته آیت الله خامنه ای از دوران دفاع مقدس برای نخستین بار منتشر خواهد شد.
منبع: خبرگزاری رسانیوز
تاریخ خبر: 1399/7/10
قرائت خانوادگی زیارت اربعین در منازل، همزمان با روز اربعین حسینی (علیه السلام) رأس ساعت ۹ صبح پنجشنبه هفدهم مهرماه ۱۳۹۹ در سراسر کشور برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری رسا نیوز
تاریخ خبر: 1399/7/10
مدیر سابق مرکز آموزش های کاربردی حوزه گفت: یکی از دوره هایی که مرکز آموزش های کاربردی حوزه در سراسر کشور برگزار نموده دوره «تربیت مبلغ» می باشد که در بیش از ۷۰ مدرسه علمیه برگزار شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/7/9
مراجع عظام تقلید در پاسخ به استفتاء دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره عادی سازی روابط برخی کشور های عربی با رژیم صهیونیستی تأکید کردند، این اقدام خیانت به قرآن و امت اسلامی است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/7/8
پایگاه اطلاع رسانی اسراء، جلد 55 و 56 تفسیر گرانسنگ تسنیم اثر مفسر بزرگ قرآن کریم، آیت الله العظمی جوادی آملی، آماده انتشار شد
منبع: خبرگزاری پایگاه اطلاع رسانی اسراء
تاریخ خبر: 1399/7/7