تعداد موارد : 6219 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
اگر سرمایه های کشور به مسیر درست مانند حمایت از نخبگان علمی و تولید محصولات فخرآور اختصاص پیدا کند، امید در جامعه گسترش بیشتری می یابد، فقر فرهنگی ناامیدی به بار می آورد و انسان ناامید دست به خودکشی دفعی یا تدریجی می زند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/20
بودجه ۱۹۸۸ هزار میلیارد تومانی سال ۱۳۹۹ در حالی به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است که بررسی ها نشان می دهد سهم نفت در بودجه تدوین شده رقمی بسیار اندک است.
منبع: خبرآنلاین
تاریخ خبر: 1398/9/18
ایشان بسیار اهل بحث و تدریس بود و استقامت ایشان بر مطالعه و این که از فرصتشان حداکثر استفاده را می بردند قابل وصف نیست و اصلاً از مطالعه خسته نمی شدند. در مسائل عبادی به نماز شب بسیار مقید بوده و به طلبه ها می فرمود نماز شب را فراموش نکنند و بر نماز جماعت هم تأکید داشت.
منبع: شبکه اجتهاد
تاریخ خبر: 1398/9/18
مساجد، کلیساها و کنیسه ها حالا به این نتیجه رسیده اند که برای مقابله با پدیده مذهب هراسی باید با هم متحد باشند؛ مسلمانان، مسیحیان و یهودیان هم می دانند که برای جلوگیری از گسترش پدیده هراس از مذاهب باید دست به دست هم بدهند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/9/16
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تعلیم و تربیت اجتماعی، سینما، هنر، مسائل بانکی، بیمه و بسیاری از مسائل دیگر از موضوعات بروز جامعه است که باید در زمینه درس های خارج مطرح شود و حوزویان تلاش بسیار کنند تا این طور نشود که جایگاه حوزه های علمیه با سکولاریزم غربی پرشود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/16
شاعر آیینی ایران اسلامی، به مناسبت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه(س) شعر زیبایی سروده و در آن دلهای اراتمندان به آل البیت(ع) را کربلایی کرده است.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/9/16
رهبر معظم انقلاب به گزارش ارائه شده از سوی دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی که چندی قبل پیرامون نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث اخیر پاسخ دادند.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/9/14
فرمانده کل سپاه: به همه دشمنان می گویم که از خط قرمز ها عبور نکنید، قدرت ملت ایران را می شناسید.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/9/14