تعداد موارد : 6302 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
من یک وقت دفتر آقا رفتم، کاری داشتم با آقای حجازی، آقای سردار سلیمانی را هم نمی شناختم، آنجا نشسته بود. به آقای حجازی گفتم: یک حرف خصوصی دارم، ایشان کیست که اینجا نشسته است؟ گفت: نمی شناسی؟ گفتم: نه، گفت: سردار سلیمانی است. گفتم: عه، اسمش را شنیده ام. . .
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/2
در دومین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری با محوریت «تروریسم دولتی آمریکا و انتقام سخت»، اندیشمندان ایرانی و غیرایرانی با اشاره به جنایات شیطان بزرگ، تمدن غربی را متوحش و بربر گونه دانستند و تصریح کردند: تربیت شهید سلیمانی ها فتح الفتوح امام(ره) بود و انتقام سخت یعنی خروج آمریکا از غرب آسیا.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/2
حضرت آیت الله جوادی آملی تأکید کرد که قرآن فرمود چون کفار امضایشان محترم نمی شمارند به عهدشان وفادار نیستند به میثاقشان متعهد نیستند با آنها مبارزه کنید.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/2
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار مسئولان حج، بهره گیری از فرصت حج برای رساندن سخن نو جمهوری اسلامی به دنیا یعنی الگوی مردمسالاری دینی را مورد تأکید قرار دادند و گفتند: ایستادگی جمهوری اسلامی ایران مقابل آمریکا و زیر بار زور نرفتن ملت ایران، حقیقتی جذاب برای دنیا است که باید از این جاذبه برای نشر حقایق اسلام و ملت ایران استفاده کرد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/1
بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی با حضور حضرت آیت الله سبحانی در ۳ بهمن ماه در سالن اجتماعات مدرسه عالی دارالشفاء برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/1
حجت الاسلام ایزدهی با اشاره به مصادیق ایام الله در طول تاریخ، گفت: اساسا یادآوری شعائر الهی است که سبب می شود در شرایط به خصوص یوم الله ها شکل بگیرد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/10/30
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه برای جمع آوری خطبه های نهج البلاغه از کوچه وپس کوچه های هند تا اروپا و کتابخانه های کانادا حرکت کرده ام، گفت: تاکنون ۱۲۰۰ عنوان منبع برای نهج البلاغه جمع آوری کرده ام که حاصل مجموعه هشت جلدی از نهج البلاغه شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/29
حجت الاسلام و المسلمین مرعشی گفت: علمای ما در طول تاریخ کتاب هایی در مورد فضائل ایشان نوشته اند و این مسئله حتی در بین علمای عامه نیز وجود دارد، اما متاسفانه برخی از آنها به چاپ نرسیده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/29
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه پرشکوه و به یاد ماندنی امروز تهران، حضور معجزه گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده سپاه در حمله به پایگاه امریکایی ها در عین الاسد را دو یوم الله درس آموز و تعیین کننده خواندند و افزودند: ملت باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه این مسیر عزت آفرین، قوی تر شدن ایران در همه زمینه هاست.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/10/28
حضرت آیت الله جوادی آملی به مناسبت یکهزار و چهارصدمین سال شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب(ع) و همزمانی با کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمومنین(ع)، از همگان خواستند با ذکر فضائل و مناقب نورانی مولی الموحدین(ع) و با تشکیل مجالس و همایش ها، گوشه ای از برکات وجودی آن حضرت را برای جهانیان بازگو کنند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/26
حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: اگر ارتباط عالم با مردم بیش از دیگران باشد در قیامت به پیامبر(ص) نزدیکتر خواهد بود، این نکته وظیفه علما را در قبال جامعه به روشنی تبیین می کند، یعنی علما وظیفه دارند خود را به مردم جامعه نزدیک کنند و راه آن این است که مردمی بیندیشند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/25