تعداد موارد : 6394 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
بدون تعارف و لکنت زبان باید بگوییم که بسیاری از روانشناسان حتی استفاده از گوشی های هوشمند را برای کودکان به شدت مضر می دانند، چه برسد به وضعیتی که اکنون در فضای مجازی دچار آن هستیم.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/12/14
قائم مقام محتوایی و معاون پژوهش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، ضمن تشریح قابلیت ها و ويژگی های نرم افزار جامع فقه 3 که به تازگی عرضه شده است، اين برنامه را اولین پروژه در مسیر گام سوم تولیدات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی دانست.
منبع: اختصاصی پایگاه حوزه
تاریخ خبر: 1398/12/13
آیت الله وحید خراسانی با دعای خیر برای تمامی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و دعا جهت شفای تمامی بیماران، ضمن رعایت کامل دستورات پزشکی و بهداشتی، عموم مؤمنان را به سفارش حضرت علی علیه السلام به جناب کمیل، توصیه کردند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/12/13
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه ۲۵۰ هزار نفر به عنوان زائر اصلی مشمول تشرف به حج تمتع ۹۹ هستند، درباره شایعاتی به منظور توقف سفر ایرانیان به حج تمتع سال آینده، گفت: این اخبار شایعاتی بیش نیست.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/12/13
استفتاء از رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره غسل، کفن و نماز میت بر اثر کرونا
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/12/12
رییس مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامت و وزیر اسبق بهداشت، به بررسی پیام رهبر انقلاب و برخی از اقدامات و پیگیری های ایشان در مقابله با همه گیری ویروس کرونا پرداخته است.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/12/10
اولین شب جمعه ماه رجب، به نام «لیلةالرغائب» نام دارد که پیامبر(ص) سفارش کرده اند از آن نباید غافل شد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/12/8
وقتی بلایی –مانند وبا- در نجف پیدا می شد، حتی در بازارها هم گاهی مجالس روضه خوانی و توسل برقرار می شد. ولی ما مثل آدم های مأیوس و ناامید، گویا نمی خواهیم از این درِ رحمت داخل شویم و برای رفع بلا و گرفتاری ها به حضرت معصومین علیهم السلام متوسل شویم.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1398/12/7
ماه رجب، ماه استغفار است. وجود مبارک پیغمبر(علیه و علی آله آلاف التحیّة و الثناء) فرمودند که خودتان را با استغفار معطّر کنید «تعطّروا بالإستغفار لا تفضحنّکم روائحُ الذنوب».
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/12/7
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به عنوان بزرگ ترین تولید کننده نرم ­افزارهای علوم اسلامی تاکنون تولیدات دیجیتالی متعددی را در موضوعات مختلف از جمله امام باقر علیه السلام، عرضه نموده است.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1398/12/6