تعداد موارد : 6016 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
بار دیگر رویکرد تجدیدناپذیر خود را برای حضور در سنگر مقاومتِ پایدار در کنار همه قوای حق و عدالت و آزادگی و پیشران همه آنها جمهوری اسلامی ایران، تا پیروزی نهایی اعلام می کنیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/10
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفتند: خون انسانهای عادی آن توان را نداشت که قرآن را از اسارت آزاد کند، اینجا جایی است که حسین بن علی با خون خود، اصل دین را از نابودی نجات داد.
منبع: خبرگزاری شفقنا
تاریخ خبر: 1398/6/7
مرجع تقلید شیعیان گفتند: مطب های دکترها شلوغ است و بیماران نیز در صف انتظار نشسته اند که نوبت آنها شود، علت آن اشکال در سبک زندگی و افزایش بیماری ها است و اگر دستور اسلام را انجام دهیم به صورت قطعی بسیاری از بیماری ها از بین می رود.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/6/6
اگر رمزارزی دارای مالیت عرفی و ارزش عقلایی باشد و مشکلی مانند «احتمال عقلایی ضرر قابل توجه» در آن نباشد، از نظر شرعی دارای ارزش و مالیت خواهد بود و در اختیار قرار دادن دانش فنی، سرمایه گذاری و انجام فرآیند ماینینگ برای تولید این نوع رمزارز و نیز خرید و فروش آن جایز است.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/6/6
حجت الاسلام ابراهیم نوچمنی فرزند شهید و طلبه ای پرستار است که معتقداست خدمت به خلق لباس نمی شناسد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/5
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با هدف به تصویر کشیدن زوایـای زیبـای نیایش جمعه، نخستین جشنـواره عکس "شکوه جمعه" را برگزار می کند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/5
در نماز یک واجب رکنی داریم یک واجب غیر رکنی، در خصوص امامت و ولایت نیز همین طور است؛ غدیر جزء واجبات رکنی امامت است، مباهله جزء واجبات رکنی ولایت است، با سالروز ازدواج فرق می کند.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/6/4
بیست و چهارم ذی الحجة که به عنوان روز بزرگ مباهله در تاریخ اسلام ثبت شده و سندی مهمّ بر حقّانیت اهل بیت علیهم السلام است، باید از آن مانند عید سعید غدیر، تجلیل شود و در این روز بزرگ، شیعیان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام، مجالس و محافل باشکوهی برپا کنند و درباره این موضوع مهم، سخنرانان، نویسندگان و مادحان، بگویند و بنویسند و سخن سرائی نمایند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/4
مدیر مدرسه تبلیغ بین الملل ناصریه گفت: با توجه به رسالت مدرسه ناصریه در عرصه گردشگری مذهبی و همچنین ضرورت معرفی روز عید غدیر، مجموعه مدرسه علمیه ناصریه با همکاری گروه های فرهنگی آتش به اختیار به برپایی برنامه های متنوع و اثربخش چون تبلیغ چهره به چهره، غرفه خطاطی و اطعام غدیر برای تبیین این رویداد عظیم تاریخی و مهم اقدام کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/3
مدیر گروه تبلیغی جهادی عباد گفت: ثبت روحانیون برای حضور در مناطق محروم خراسان جنوبی و لرستان در دهه اول محرم الحرام آغاز شده است.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/6/3
مدیـر موسسه خانـه خورشیـد گفت: همایش تبلیغی محرم روز دوشنبه چهارم شهریورماه در سالن اجتماعات مدرسه علمیه دارالشفا برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/6/3