تعداد موارد : 6219 خبر120 - 1
مرتب سازی براساس :
کرسی علمی ترویجی فقه تحزّب با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته حوزه و دانشگاه و به همت گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/13
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز پیش از آغاز جلسه درس خارج فقه، با شرح روایتی درباره توصیه پیامبر اعظم(ص) خطاب به جناب ابوذر، ضمن انتقاد به ثبت نام بی محابای برخی افراد در انتخابات مجلس، تاکید کردند: هر مسئولیّتی، هر سِمَتی، هر توانایی ای، در کنارش یک مسئولیّتی دارد، یک تعهّدی وجود دارد. باید دید که آیا میتوانید آن تعهّد را انجام بدهید یا نه؟ این خیلی درسِ بزرگی است».
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/11
اولین دوره تربیت مربی فلسفه برای کودکان با عناوین «تربیت مربی» و «زندگی با طعم فلسفه» (ویژه کودکان و والدین) در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران طی سه مرحله برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/9/11
حضرت آیت الله جوادی آملی گفت: وظیفه داریم که کوتاهی نکنیم، مسؤولان موظف اند شب و روز تلاش کنند و در خدمت مردم باشند اما حق نداریم بگوییم راه بسته است.
منبع: خبرگزای رسا
تاریخ خبر: 1398/9/10
با توجه به جایگاه ویژه پایگاه نورلایب در میان پژوهشگران علوم اسلامی و انسانی، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، نرم افزار اندرویدی کتابخانه دیجیتال نور را تولید و عرضه کرد
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/9/7
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به عنوان یک نهاد تبدیل کننده تهدیدها به فرصت ها و تشریح گسترده فعالیت ها و خدمات شجره طیبه بسیج در عرصه های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه وسیع، بسیار خطرناک و برنامه ریزی شده دشمن را نابود کرد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/9/7
گرچه دین حریم شخصی انسان است و انسان باید خود از حریم شخصی خود محافظت نماید اما دانشجویان باید بدانند وجود برخی از الزامات به مثابه فشار نیست، بلکه مانند آن است که کودکی در حال رفتن به سمت خیابان و تصادف با ماشین است و مادر او به هر قیمتی مانع او می شود، لذا این اجبار، اجبار ممدوح و محمودی است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/7
فرآیند اعلام روحانیان کاروان های حج، تغییر یافته و این تغییرات به انتخاب و تخصیص معین و معینه های کاروان ها سرعت خواهد بخشید.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/9/6