تعداد موارد : 5913 خبر120 - 1
مرتب سازی براساس :
آیت الله سبحانی در نامه ای به مفتی عمّان ضمن تاکید بر ابعاد خطرناک برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی و ضرورت آگاه سازی مسئولان عمّان از خطرات این اقدام توسط علمای این کشور، پیشنهاداتی در مورد تقویت وحدت امت اسلامی بیان داشتند.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/4/15
بر اساس رأی وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور به شماره ۷۷۷، دیه زنان و مردان از این پس یکسان دیده می شود و صندوق تأمین خسارت های بدنی ملزم به پرداخت مابه التفاوت دیه زنان و مردان است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/13
رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور گفت: تولید، بازنمایی و انتشار پیام به دنیا از حوزه علمیه و به وسیله روزنامه ها و خبرگزاری ها شروع می شود و جا دارد خبرگزاری حوزه در این عرصه پیشگام باشد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/13
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر ضرورت اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی، اولویت اول کشور را معیشت مردم، رونق تولید، مقاومت و ایستادگی و صیانت از ارزش پول ملی دانست و تصریح کرد: مردم مطمئن باشند که در برخورد با فساد هیچ رحمی نخواهیم داشت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/11
کتابی خوب است که بعد از خواندن، مخاطبش را از جا بلند کند و پی نشانه ها و اشاره های موجود در کتاب بفرستد. «دلتنگ نباش» و قهرمانش یعنی شهید مدافع حرم، روح الله قربانی چنین اند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/4/9
رهبر انقلاب اسلامی با تبریک هفته قوه قضاییه و تجلیل از شخصیت شهید مظلوم آیت الله بهشتی به عنوان بنیانگذار دستگاه قضایی در نظام اسلامی گفتند: شهید بهشتی، انسانی صاحب فکر و اراده، قوی، منضبط، اهل کار، با نشاط و به معنی واقعی یک نعمت بزرگ بود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/4/6