تعداد موارد : 7190 خبر120 - 1
مرتب سازی براساس :
رونمایی از نسخه جدید نرم افزار حدیث ولایت به صورت مجازی در روز شنبه 23 اسفند ماه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهرامی و حجت الاسلام و المسلمین محمدیان برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1399/12/17
حجت الاسلام نصوری با اعلام طراحی جشنواره «عید تا عید» ویژه نیمه شعبان، گفت: برگزاری جشنواره ها، پویش ها و مسابقات متنوع، تولید محتوا برای پخش در رسانه ها و فضای مجازی و احیای حضوری و مجازی شب نیه شعبان از بخش های این جشنواره است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/12/17
دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی شریف از میان طلاب دارای واجد شرایط و دارای مدرک سطح 3 حوزه و مدرک کارشناسی دانشگاهی برای پست معاونت نیرو جذب می کند.
منبع: به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا،
تاریخ خبر: 1399/12/16
احسان و نیکوکاری از جمله نیت و اقدامات خیرخواهانه، انسان دوستانه و برگرفته از مهر و محبت است که افتخاری برای فرهیختگان جامعه می باشد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/12/14
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به آقای حاج سید حسن نصرالله، درگذشت عالم مجاهد قاضی شیخ احمد الزین رئیس هیئت امنای تجمع علمای مسلمین در لبنان را تسلیت گفتند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1399/12/14
مدیر حوزه های علمیه کشور تاکید کرد: مهدویت از آن اندیشه هایی است که در همه دوائر معرفتی نشانی بارز و برجسته دارد و این عظمت و جهانی بودن یک فکر و اندیشه و تئوری را نشان می دهد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/12/13
بهادری با بیان اینکه در«حریم سبز» دو عکس اورجینال از حاج قاسم با پرستارها برای اولین بار نشان داده می شود، گفت: در این مستند تصویری از سردار سلیمانی نشان نداده نشده و ایشان از نگاه دیگران معرفی شده اند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/12/12
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت:حمایت ها و بیانیه هایی که از سوی مقام معظم رهبری، برخی مراجع معظم تقلید و آیت الله اعرافی صادر شد، موضع نظام جمهوری اسلامی ایران در مسئله قره باغ را به خوبی روشن ساخت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/12/11
زمان مجدد ثبت نام متقاضیان شرکت در کنکور سراسری سال۱۴۰۰از یکشنبه۱۰اسفند آغاز می شود و با توجه به اصلاحات اعلام شده، افرادی که تاکنون اقدام نکرده اند می توانند در کنکور ثبت نام کنند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/12/10