تعداد موارد : 6394 خبر120 - 1
مرتب سازی براساس :
رهبر انقلاب با تشکر از درخشش مطلوب ملت ایران در امتحان بزرگ انتخابات و ناکام گذاشتن فرصت طلبی و تبلیغات همه جانبه دشمنان، تأکید کردند: در مقابل توطئه دشمن برای ضربه زدن به ارکان مختلف کشور، همه باید برای دفاع هوشیار و آماده ضربه و حمله متقابل باشیم.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1398/12/4
رئیس سازمان خصوصی سازی: سود سهام عدالت سال ۹۷ از امروز بدون اولویت برای تمام مشمولین تا انتهای هفته واریز می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/12/3
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت که مسلمانان جشن اخراج صهیونیست ها از فلسطین اشغالی را قبل از پایان ماموریت ایران در سوریه، در دمشق برگزار خواهند کرد.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1398/12/1
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در برنامه بسیج دانشجویی گفت: هنوز برخی از این ها مدام می گویند نگذاشتند، داشت انجام می شد، ولی نگذاشتند، یا اینکه دنبال این هستند که غرب از آنها مایوس نشود. اینها تا ایران را کت بسته تحویل دشمن ندهند بیخیال نمی شوند.
منبع: جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/11/30
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پرشور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/29
نرم افزار دستور 2- 5- 1، با ارائه متن بیش از 900 عنوان از قوانین و مقررات حقوقی و کیفری و ارائه نسخه متناسب با سیستم عامل اندروید، امکان دسترسی آسان و تحقیق گسترده در متون قانونی را فراهم نموده است
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/11/29