تعداد موارد : 8117 خبر120 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به رئیس جمهور سوریه با اشاره به موفقیت های بزرگ سوریه در میادین سیاسی و نظامی فرمودند: سوریه امروز، سوریه قبل از جنگ نیست و همه به این کشور به عنوان یک قدرت نگاه می کنند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1401/2/19
آیت الله جوادی آملی در پیامی به مناسبت روز جهانی فلسفه گفت: علم غیر الهی که فقط به چیستی شیء میپردازد سردخانه ای است و در نهایت به اسلحه سازی میپردازد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1401/2/18
رئیس کمیته علمی ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه اختلاف نظر فقهی بین مراجع، طبیعی است گفت: یکی از مواردی که باعث اختلاف نظر می شود رویت هلال ماه با ابزار است که برخی از مراجع آن را معتبر نمی دانند و می فرمایند رویت حتما باید با چشم عادی باشد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1401/2/11
بیست و چهارمین همایش کتاب سال حوزه در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین، آثار فضلا و علمای حوزوی داخل و خارج کشور را می پذیرد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1401/2/11
بیست و چهارمین همایش کتاب سال حوزه در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین، آثار فضلا و علمای حوزوی داخل و خارج کشور،شامل تألیف، ترجمه، تحقیق و تصحیح اثر را می پذیرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/2/10
رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت روز جهانی قدس با برشمردن نشانه های بسیار امیدبخش از پیشِ رو بودن آینده ای متفاوت به نفع مردم فلسطین از جمله گسترش میدانِ مقاومت به کل فلسطین و در مقابل، ضعیف شدن رژیم اشغالگر و حامی اصلی آن یعنی آمریکا، حوادث سالهای اخیر فلسطین را به معنای ابطال همه طرح های سازش با رژیم صهیونیستی دانستند و ضمن یادآوری برکات بی بدیل پدیده مقاومت در منطقه غرب آسیا، تأکید کردند: تنها با نیروی مقاومت می توان مسائل دنیای اسلام و در رأس آن مسئله فلسطین را حل کرد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/2/9
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی یک رژیم زبون و متزلزل است، گفت: تروریسم دولتی، نقض سیستماتیک حقوق بشر، بکارگیری سلاح های ممنوعه علیه مردم، فشارهای فزاینده علیه مردم قدس و کرانه باختری، هتک حرمت مسجدالاقصی، هیچ کمکی به پایداری و امنیت رژیم صهیونیستی نکرده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/2/9