تعداد موارد : 6891 خبر120 - 1
مرتب سازی براساس :
«برهم صالح» رئیس جمهور، «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر، «محمد الحلبوسی» رئیس پارلمان عراق و «فائق زیدان» رئیس شورای عالی قضایی عراق در نشستی بر انحصار سلاح در دست دولت و حفاظت از هیات های دیپلماتیک و مقابله با اقدامات قانون شکنانه علیه امنیت و حاکمیت عراق تاکید کردند.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1399/7/7
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: شکرانه نعمت حاکمیت دین در این کشور را با دفاع جانانه از نظام اسلامی و ستون فقرات آن یعنی ولی فقیه انجام می دهند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/7/3
مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات (حوزه های علمیه) با همکاری انجمن اقتصاد اسلامی و فقه و حقوق اسلامی حوزه های علمیه نشست علمی مجازی «روش شناسی استنباط نظام اقتصادی اسلامی» را برگزار می کند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/7/2
ربیعی: در خصوص راهپیمایی اربعین، باوجود اعلام صریح مقامات ایرانی و عراقی مبنی بر لغو تمام راهپیمایی های اربعین، متاسفانه شاهد هستیم عده ای مردم را به حرکت به سمت مرزها تشویق می کنند!
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1399/7/1
هم زمان با چهلمین سالروز آغاز دفاع مقدس، سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با شرکت کنندگان آئین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، از دقایقی پیش آغاز شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/6/31
فرمانده کل سپاه گفت: این اطمینان خاطر را می دهیم که هیچ قدرتی از جمله آمریکا شرایط تحمیل یک جنگ جدید علیه ملت ایران را ندارد و از این بلوف های اغراق آمیزی که رئیس جمهور آمریکا مطرح می کند ابدا نگران نباشند.
منبع: خبرگزاری خبرآنلاین
تاریخ خبر: 1399/6/30
ستاد مرکزی اربعین حسینی اعلام کرد: انجام هرگونه برنامه و اقدامات جایگزین جهت موکب های اربعین صرفاً درچارچوب مصوبات و تصمیمات ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) و از طریق ستاد بازسازی عتبات عالیات (کمیته مشارکتهای مردمی، اسکان و تغذیه اربعین) صورت می پذیرد.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1399/6/27
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه در حال حاضر نیز بسیاری از مردم در پرداخت اجاره خانه های خود وامانده اند، گفت: عده ای هم بی انصاف، سودجو و فرصت طلب هستند که به مردم رحم نمی کنند. حکومت اگر به اندازه کافی مسکن تولید کند، بخشی از این مشکلات حل می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/6/27