تعداد موارد : 5597 خبر120 - 1
مرتب سازی براساس :
نرم‌افزار «عقیله»، ارائه دهنده آثار مدرسه علمیه حضرت زینب(س) مشهد مقدّس در موضوع عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) است که به همت «شرکت خدمات نور رایانه سپهر» وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، ساماندهی و تولید شده است.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/10/22
دبیر همایش ملی حوزه‌ی علمیه سنت‌های کارآمد، شعار این همایش را عزم و اراده‌ی جدی حوزه‌های علمیه در جهت احیای سنت‌های کارآمد عنوان کرد و تصریح کرد: این همایش ملی از بهمن ماه و در مشهد افتتاح می‌شود.
منبع: منبع : ‌ایسنا‌
تاریخ خبر: 1397/10/20
این پویش همگام با هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت حوزه های علمیه، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم وزارت ارشاد، سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان و طرح ملی بشارت آغاز به کار کرده است.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1397/10/20
در بیانیه پایانی کنفرانس «سیره رحمة للعالمین» در پاکستان فتوای قتل پیروان سایر مذاهب را به شدت محکوم کرد و از دولت خواستار قانون گذاری و برخورد جدی در مورد این فساد مذهبی شد.
منبع: منبع : حوزه نیوز
تاریخ خبر: 1397/10/19
مدیر حوزه علمیه یزد با اشاره به اینکه ۲۰ دی ماه آخرین مهلت ثبت نام در رشته های تخصصی تفسیر و مهدویت است گفت: حوزه علمیه یزد در رشته های تخصصی تفسیر و مهدویت طلبه پذیرش می کند.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/10/18
به همت کارشناسان و محققان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، نرم‌افزار میراث مشترک هند و پاک تولید و به‌زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/10/18