تعداد موارد : 5913 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه هر نوع همکاری با صهیونیست ها حرمت شرعی دارد، گفتند: احدی هرگز نخواهد توانست قبله اول را با معامله های قرن و موارد دیگر بفروشد.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/4/4
اولین تولیدکننده پارچه عمامه صددرصد ایرانی به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات با حجت الاسلام والمسلمین قمی دیدار و یک قواره پارچه سیاه عمامه برای هدیه به رهبر انقلاب به وی تقدیم کرد.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/4/3
به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، نرم افزار مصابیح الهدی؛ مجموعه آثار منتشره در بخش فرهنگ و اندیشه آستان مقدس حسینی علیه السلام، تولید شد.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/4/2
به رغم این که تمدن اسلامی تمدنی مبتنی بر کتاب بوده است، اما ما دانش کتاب، یا به طور عام کتابداری را درست نمی دانستیم و در عصر جدید، از غرب فرا گرفتیم. روش های ما همان است که در آثار مرحوم نوری و شیخ آقابزرگ بوده یا در دوره صفوی میرزا عبدالله افندی به آنها می پرداخته است. در این زمینه ما باید به اجتهاد برسیم و بتوانیم با توجه به امکانات جدید، و پیشرفت در آنها، راه های تازه ای را بگشاییم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/2
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه و همچنین ابلاغ سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم، بدین وسیله ساعت کاری مرکز خدمات حوزه های علمیه (ستاد و مرکز قم)،
منبع: مرکز خدمات حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/1
مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به اعزام ۱۰هزار و ۵۰۰زائر سنی به حج تمتع در قالب ۷۵کاروان، گفت: هیچ تفاوتی در زمینه ارائه خدمات به کاروان های شیعه و سنی وجود ندارد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/4/1
مدیر عملیات حج ایران ایر با بیان اینکه پروازهای حج، ۱۷تیرماه امسال به صورت رسمی آغاز می شود گفت: میزان بار مجاز حجاج ۴۰کیلوگرم به اضافه یک ساک دستی 5 کیلوگرمی خواهد بود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/3/30