تعداد موارد : 6891 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه عراق رسماً از پذیرش زائر خارجی در اربعین عذرخواهی کرد، گفت: از مردم می‎خواهیم با توجه به بسته بودن مرزها و نپذیرفتن زائر خارجی از سوی عراق در اربعین، به سمت مرزهای عراق حرکت نکنند.
منبع: خبرگزای شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1399/6/26
آیت الله بشیر نجفی با نزدیک شدن به مراسم اربعین امام حسین (ع)، تصریح کرد: مراقبت از خود در برابر ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی، واجب شرعی است و نباید در این مسئله
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1399/6/25
نرم افزار سید الساجدین علیه السلام حاوی ده ها عنوان کتاب درباره: ابعاد سیره و زندگانی امام سجاد علیه السلام، صحیفه سجادیه و رساله حقوق، به صورت متنی و تصویری
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1399/6/24
۱۰۰ سال پیش در چنین روزی بیست دوم شهریور سال ۱۲۹۹ هجری شمسی روحانی مبارز و مجاهد مشروطه خواه "شیخ محمد خیابانی" به شهادت رسید. شیخ محمد خیابانی در سال ۱۲۹۷ ق در خامنه، از توابع شهرستان شبستر، به دنیا آمد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/6/22
مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه ها طی بیانیه ای در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر (ص) در فرانسه اعلام کرد: دشمنی ها و تفرقه افکنی های سیاستمداران غربی و گردانندگان آن ها نسبت به اسلام و موحدین عالم فراموش نخواهد شد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/6/22
عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: امروز وظیفه حوزه ها و از مهم ترین وظایف ما، دانشجوی حوزوی، طلاب حوزوی، دانش پژوهان حوزوی و تلاش گران حوزوی تهیة معارف مورد نیاز برپایی تمّدن اسلامی هست.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/6/19
در حالی که سال گذشته در ۲۰ روز نخست محرم، بیش از ۲۸ هزار ایرانی به عتبات مشرف شدند، امسال به دلیل شیوع کرونا، هیچ زائری به عتبات اعزام نشده و با سخت گیری های طرف عراقی، ویزا نیز برای زوار صادر نمی شود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/6/19