تعداد موارد : 6302 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله جوادی آملی در درس خارج فقه خود با اشاره به مجاهدت های مخلصانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در فراق این سردار رشید اسلام گریست.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/10/16
مراجع تقلید، علما، شخصیت های حوزوی و مسئولان عالی رتبه در جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای شهادت سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس معاون بسیج مردمی عراق را تسلیت گفتند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/14
دسترسی به معارف و علوم اسلامی در همه جا برای همگان فقط کافی است با موبایل، تبلت یا کامپیوتر خود در فضای مجازی، برترین نرم افزار کتاب محور به انتخاب دومین جشواره ملی کتاب در فضای مجازی در سال 98 را بیابید و با اشتراک در بزرگترین پایگاه کتابخانه دیجیتال علوم اسلامی از امکانات آن استفاده نمایید.
منبع: پایگاه کتابخانه دیجیتال نور لایب
تاریخ خبر: 1398/10/8
ثبت نام آزمون جامعة الزهرا سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، لطفاً پیش از خرید کارت آزمون و ثبت نام، به نکات ذیل توجه نموده و دفترچه راهنمای آزمون را به دقت مطالعه بفرمایید:
منبع: پایگاه اطلاع رسانی پذیرش جامعه الزهراء (س)
تاریخ خبر: 1398/10/7
تنی چند از کارشناسان حوزوی با تاکید بر اینکه همگرایی و هماهنگی سه ضلع نظام تربیتی یعنی خانواده، مدرسه و رسانه، لازمه تربیت دینی کودک و نوجوان است، بر لزوم تعامل و همفکری نخبگان حوزه و دانشگاه با رسانه ملی در این زمینه به ویژه شبکه کودک تلویزیون تأکید کردند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/7
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استان هرمزگان که در تاریخ ۲۵ آذر ۹۸ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در بندرعباس منتشر شد.
منبع: خبر گزاری خبرآنلاین
تاریخ خبر: 1398/10/5
حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: غربی ها هرگز نمی توانند برای موضوعاتی همچون حقوق بشر، کودک و زن تصمیم بگیرند، چراکه در نگاه آنها انسان یک موجود فانی است و هیچ آینده ای برای او پس از مرگ وجود ندارد لذا تنها و تنها در محدوده زندگی مادی و بر اساس میل و هوس خود تصمیم می گیرند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/5
حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: شهید حجت الاسلام سلیمانی فرد محور نخستین گردان رزمی و تبلیغی طلاب در قم بود و این گردان به منطقه عملیاتی اعزام می شوند و این شهید بزرگوار در نخستین روزهای جنگ به شهادت می رسد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/10/3
فرمانده کل ارتش گفت: نگاه پدرانه و محبت آمیز رهبر انقلاب به ارامنه، نشان دهنده احترام عمیق ایشان به هموطنان ارامنه است و تکلیف را برای ما روشن کرده اند.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/10/2