تعداد موارد : 6394 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
دبیرکل حزب الله لبنان مسئولیت همه جنگ های ایجاد شده در منطقه از سال ها پیش تاکنون که آخرین آن جنگ داعش بود را بر عهده آمریکا دانست.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع)  ابنا
تاریخ خبر: 1398/11/28
در خجسته سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها فضای حسینیه امام خمینی(ره) معطر به یاد و نام دخت گرامی پیامبر اعظم(ص) شد و مداحان و شاعران اهل بیت علیهم السلام به قرائت اشعاری در وصف آن بانوی بزرگ اسلام پرداختند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/27
مقام معظم رهبری همواره در دیدار های خود بر شاخصه های یک نماینده اصلح تاکید کرده و در مجموع سخنان خود در این باره ۱۹ شاخصه برای نماینده اصلح تبیین کرده اند که در این گزارش آن ها را با هم مرور می کنیم.
منبع: جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/11/26
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در هیچ کشوری اجازه نمی دهند مخالفان قانون اساسی و مبانی آن کشور در انتخابات شرکت کنند، گفت: در ایران هم عقلانی و منطقی نیست کسی که قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول ندارد وارد مجلس شود.
منبع: جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/11/26
حضرت آیت الله جوادی آملی با قدردانی از حماسه آفرینی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تأکید کرد که باید خدا را برای نعمت عظیم انقلاب شاکر باشیم
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/24
مسجد «نصرت جهان» در دانمارک، نخستین مسجدی است که توسط اعضای زن جامعه اسلامی «احمدیه» در این کشور ساخته شده و دارای معماری مدرن است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/11/23
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا صبح امروز (شنبه) در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و نیروی پدافند هوایی ارتش، واقعه ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ را نتیجه اطمینان امام خمینی(ره) و مبارزان به وعده الهی دانستند و گفتند: اگر تفکر تخلف ناپذیر بودن وعده الهی در جامعه حاکم شود و مسئولان هوشیارانه عمل کنند، تهدیدها به فرصت تبدیل خواهد شد و تحریم می تواند عامل نجات کشور از وابستگی به نفت و حل بسیاری از مشکلات شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/19