تعداد موارد : 6219 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام در آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۹ از ۶ آذرماه آغاز می شود و داوطلبان تا ۱۲ آذرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور sanjesh.org در این آزمون ثبت نام کنند.
منبع: خبرگزاری مهر
تاریخ خبر: 1398/9/6
وظیفه اصلی نیروی انتظامی جلوگیری از بروز اغتشاشات است و باید با اشراف اطلاعاتی خود، پیش از آنکه اغتشاشگران راه بر این نیرو ببندند، نیروی انتظامی راه را بر آنها ببندد، در واقع نیروی انتظامی نیروی دفع فتنه است و نه نیروی رفع فتنه!
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/4
مرکز خدمات حوزه های علمیه از بین نیروهای جوان متعهد و کارآمد جهت تکمیل کادر متخصص در حوزه فناوری اطلاعات نیروی انسانی می پذیرد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/3
حجت الاسلام قوامی با بیان اینکه ما برای تمدن سازی به نیروی انسانی متبحر نیاز داریم، گفت: برای ساخت تمدن نوین اسلامی و لبیک به آنچه که در بیانیه گام دوم انقلاب آمده است، باید مادران را مورد حمایت رسمی دولت اسلامی قرار دهیم.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/9/2
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (سه شنبه) در دیدار دو هزار و پانصد نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، با اشاره به اهمیت ثروت ملی و گسترش رفاه عمومی در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور تأکید کردند: کار و راهبرد اساسی «مصون سازی اقتصاد از آسیب تحریم ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع می کنم.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/8/29
سخنگوی ستاد تبصره ۱۴ قانون بودجه گفت: چنانچه خانواری خود را مشمول طرح معیشت می داند اما شنبه شب کمک معیشتی دولت برایش واریز نشد، می تواند با سامانه#۶۳۶۹* تماس بگیرد.
منبع: خبرگزاری خبرآنلاین
تاریخ خبر: 1398/8/29
مدیر جذب و سازماندهی معاونت امورفرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از نام نویسی 600 نفر واجد شرایط برای پذیرش در حوزه جذب خاص روحانیان عتبات عالیات خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/28
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز (یکشنبه) در ابتدای جلسۀدرس خارج فقه دربارۀمسائل پیش آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، مطالبی بیان کردند. متن کامل بیانات رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
منبع: http://farsi. khamenei.ir
تاریخ خبر: 1398/8/26