تعداد موارد : 6086 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
یکی از ابعادی که در تولید علم می توانیم به آن تکیه کنیم احیای آثار علمی بزرگان است که خود یک نوع تولید علم به شمار می رود. قسمت مهمی از آنچه آنها انجام داده اند مانند یک مومیایی در قفسه های کتابخانه باقی مانده است و قابل استفاده نیست و کسی رغبت مراجعه به آن را ندارد. ما این اثر را تصحیح می کنیم و با فهرست بندی و تحقیق مناسب علمی ارائه می دهیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/2
شهید شاه آبادی، مسجد را سنگر مبارزه علیه نظام طاغوت کرد و در این مسیر از روش های نوین تبلیغ مانند هنر نیز به خوبی استفاده می کرد. زندگی وی الگویی تمام عیار برای ائمه جماعات در تبدیل مساجد به مرکزی برای تربیت دینی و انقلابی نسل جوان است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/7/1
مسئول نمایندگی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور در خراسان گفت: ارائه خدمات مبتنی بر وب و سیستم عامل های همراه، خدمات معنایی و داده کاوی و توسعه نرم افزارهای موجود، مهم ترین اهداف این مرکز در آینده هستند.
منبع: خبرگزاری «حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/1
حجت الاسلام پهلوانی با اعلام بزرگداشت مقام امام سجاد(ع) در ۴۰ کشور جهان، گفت: توزیع سه هزار بسته لوازم التحریر با عنوان «بسته مهر امام سجاد(ع)» با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) همسو با نهمی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در دست انجام است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/31
حجت الاسلام نواب برگزاری سومین همایش ملی فقه هنر ویژه هنرهای نمایشی خبر داد و سینما و تئاتر را یکی از رساترین زبان های انتقال مفاهیم دینی دانست.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/6/31
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و تقدیر از مهمان نوازی موکب داران عراقی و خادمان راهپیمایی اربعین، ضمن تشکر صمیمانه از رفتار کریمانه ملت بزرگ عراق، راهپیمایی اربعین را موضوعی بی نظیر و جهانی و زمینه ساز گسترش معرفت حسینی و تشکیل تمدن نوین اسلامی خواندند و گفتند: راهپیمایی بزرگ اربعین، آیت عظمای الهی و نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/6/28
آیت الله رشاد با بیان اینکه امروز گم کردن هویت طلبگی، حوزه های علمیه را تهدید می کند، گفت: هویت یک طلبه در ارتباط با امام زمان(عج) تعریف می شود، به هر میزان ارتباط یک طلبه با ساحت قدسی حضرت حجت(عج) بیشتر باشد به همان میزان هویت طلبگی او بیشتر است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/28
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری اجلاسیه خبرگان روزهای دوم تا چهارم مهر خبرداد و به تشریح چگونگی برگزاری این اجلاس و بخش های مختلف آن پرداخت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/27
حجت الاسلام احمدی با اشاره به افزایش جمعیت حاضر در موسم اربعین حسینی گفت: در این راستا ۴ هزار مبلغ اعزام می شوند تا به تبلیغ و ترویج معارف دین و نشر فرهنگ حسینی در این ایام بپردازند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/27