تعداد موارد : 8117 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار صدها نفر از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی، دانشگاه را جزو اساسی ترین مسائل انقلاب خواندند و با تبیین نتایج و دستاوردهای چالش مهم و مستمرِ «نگاه انقلابی و نگاه جریان ضدانقلابی و واپس گرا به دانشگاه» گفتند: جمهوری اسلامی به دانشگاه امروز خود افتخار می کند و جوان دانشجو، امروز باید با تفکر و اندیشه ورزی، عمیق شدن در مسائل اصلی کشور و پرهیز از هرگونه انفعال و ناامیدی، آرمانهای انقلاب و کار جدی و واقعی را از مسئولان کشور مطالبه کند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/2/7
مرکز آموزش تخصصی فلسفه اسلامی قم از بین داوطلبان حوزوی در مقطع سطح۲و۳ و همچنین سطح۴ گرایش های هستی شناسی و الهیات بالمعنی الاخص دانش پژوه می پذیرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/2/6
مرکز تخصصی کلام اسلامی امام صادق(ع) تحت اشراف آیت الله العظمی سبحانی در مقاطع و رشته های سطح۲ رشته کلام اسلامی و سطح ۳ کلام پذیرش دارد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/2/4
مصلح بن عبدالله بن مشرف السعدی الشیرازی، متخلص به سعدی در قرن هفتم هجری قمری در شیراز متولد شد؛ او بعدها، با القابی چون «پادشاه سخن» و «شیخ اجل» مشهور شد.
منبع: خبرگزاری ایسکانیوز
تاریخ خبر: 1401/2/1
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت بهره گیری از شب های پرفیض قدر برای استغفار و مناجات به درگاه خداوند متعال، گفت: استغفار دو رکن دارد اول نسبت به گذشته که ظلم ها، کجی ها و پلشتی ها جبران شود و دوم اینکه تصمیم بگیریم دیگر سراغ گناه نرویم.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1401/2/1
آیت الله نورمفیدی گفت: آنچه را که ما از بیانات پیامبر (ص) و ائمه معصوم (ع) استفاده می کنیم این است که بیشترین چیزی را که مانع رسیدن به عقل می شود تبعیت از هوای نفس است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/1/31