تعداد موارد : 5597 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
هر از چندگاهی در برخی از اظهارنظرهای افراد در جامعه، مباحثی همچون میزان درآمد طلاب عنوان می‌شود و برخی نیز با اشاره به موارد خاص، طلاب را دارای درآمد بالا معرفی می‌کنند و از فیش‌های حقوقی و دریافتی‌های بالا سخن می‌گویند و به تبع این اظهارات، موجی مبنی بر بالا بودن درآمد طلاب در افکار عمومی به راه می‌افتد.
منبع: منبع : شفقنا
تاریخ خبر: 1397/10/15
پذیرش مركز تخصصی مهدویت در مقطع سطح 3 در حوزه های علميه قم، البرز، خوزستان و يزد
منبع: منبع : روابط عمومی مركز تخصصی مهدویت
تاریخ خبر: 1397/10/15
کتاب اسلام هراسی در رسانه های غربی کتاب از سوی انتشارات دانشگاه امام صادق (علیه السلام) و به قلم عباس عیسی زاده، دانش آموخته حوزه علمیه قم و دانشجوی دکتری دانشگاه تهران منتشر شد
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/10/13
رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دوره علمی آموزشی ت«ربیت مربی خانواده» در راستای حل مسائل راهبردی و هماهنگ با میز خانواده، در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/10/11
دومین نشست علمی از سلسله نشست‌های علمی «احیای حیات طیبه» در راستای بازخوانی فقه شیعه و امکان ارائه دیدگاه نظام‌واره به مباحث فقهی، با سخنرانی حجت‌الاسلام حاجی‌مدرس برگزار می‌شود.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/10/11
نشست علمی تخصصی " انقلاب اسلامی ، آسیای مرکزی و قفقاز: آثار و پیامد ها" به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در پژوهشگاه بین المللی المصطفی(ص) برگزار خواهد شد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/10/10