تعداد موارد : 7190 خبر140 - 1
مرتب سازی براساس :
آیات عظام نوری همدانی، علوی گرگانی و مکارم شیرازی در شرایط کرونایی بر انجام اعمال ویژه ماه رجب به صورت فردی و برگزاری مراسم دعا و انابه توسط شیعیان در زمان مشخص تأکید کردند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/12/6
مساله مطالعه و کتابخوانی مهم است... ما باید جوانان را به کتابخوانی عادت دهیم، کودکان را به کتابخوانی عادت دهیم که این تا آخر عمر همراهشان خواهد بود... آنچه که همیشه برای انسان می ماند، کتابخوانی در سنین پایین است. جوانان شما، کودکان شما هر چه می توانند کتاب بخوانند.
منبع: مرکز خدمات حوزه علمیه
تاریخ خبر: 1399/12/6
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بنابراین هر کسی که بنام اسلام به بیان اختلافات بین مذاهب اسلامی می پردازد عملا نه تنها نمی توان وی را در قالب امت اسلام تعریف کرد، بلکه باید وی را دشمن درجه یک مسلمین دانست.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/12/6
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در دیدار رییس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه فعالیت های نظام اسلامی و بروز چالش های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1399/12/5
مدیر قرآن و حدیث حوزه های علمیه با اعلام این خبر افزود: بی تردید یکی از برنامه های مؤثر در زمینه ترویج قرآن کریم، تکریم چهره های قرآنی حوزه های علمیه سراسر کشور است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/12/4
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به پنجاه وپنجمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، نشاندن نشان «نقش آفرینی در مسائل اساسی» بر سینه جوانان برومند کشور را از برترین افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1399/12/3
امام جمعه بغداد تاکید کرد عراق همچنان تحت اشغال نظامیان اشغالگر آمریکایی قرار دارد و آنها بر ادامه حضور در کشور ما پافشاری می کنند.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1399/12/3
برگزیدگان سی و هشتمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران امروز معرفی می شوند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/12/2
حضرت ابوطالب مظهر ایمان است در آن شرایط سختی که وجود داشت در بعضی از موارد ناچار بوده مثل اصحاب کهف تقیه کند و ایمان خود را ابراز نمی کرد تا دفاعش از پیامبر(ص ) صرفا جنبه ی دفاع از قوم و خویش جلوه کند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/12/2